Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 19 éves 171 cm magas lány...

19 éves 171 cm magas lány vagyok . Egész életemben sportoltam, így elég izmos testalkatom van. 60kg körül vagyok. A melleimel nem vagyok elégedett. Szerintetek a hízás segítene?

Figyelt kérdés

Alul meg oldalt látszik, hogy lenne és melltartóból is kell a 75B.Viszont belül a szegycsont felé valami miatt nincs rendesen mellem ami végett nem olyan szép a dekoltázsom.

A mellem felső és belső oldalsó részében olyan mintha nem lenne elég “anyag” . Szerintetek a hízás segítene a helyzeten?


jan. 2. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
egyél bőségesen és gyúrj konkrétan mellre, meg lesz a hatása.
jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Ne eröltesd, tökéletes vagy!!!
jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
puch up-ps melltartóval sem jó?
jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Jó vagy, hidd el.

Ne változtass magadon.


17/f 182cm

jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az sem lenne feltétlenül megoldás, lehet, hogy csak hasra híznál, esetleg derékra, combra.
jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindenki melle más formájú, vannak, akiknek kifelé áll inkább, nem befele vagy egyenesen előre. Így nem töltöd ki az amúgy jó méretű melltartót és dekoltázsod se lesz olyan látvànyos, mint annak, akiknek jól állnak eleve. Ezzel semmit sem tudsz csinálni, nekem C-D kosár sem tűnik akkorának emiatt, a B meg bocs, nem bunkó akarok lenni, de eleve nem egy kifejezetten nagy méret.
jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Egy képet adnál, hogy dujunk adni diagnozist? ;)
jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szilikon feltöltés esetleg?
jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hasonló testi adottságokkal rendelkező nő vagyok, én is azt mondom, hogy hidd el, szép vagy 😉 az egészség mindennél fontosabb, vigyázz magadra, és ne sanyargasd a tested.

A szilikont meg egyéb plasztikai műtétet nem szívesen ajánlanám. Annyi elrontott műtét van, mint égen a csillag, rohadt sok pénzbe kerül, arról nem is beszélve, hogy időnként cserélni kell a szilikont, tehát az nem egy életre szól. Még fog változni a tested, ha kisbabád lesz, akkor meg pláne.

jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem fogadd el magad.
jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!