Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok, szerintetek...

Mit gondoltok, szerintetek miért érzem, hogy hiányzik valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves vagyok és pár hónapja költöztünk össze a párommal, ő 22 éves.

Általában heti 1-2* szoktunk vásárolni, teljesen attól függ mennyit tartózkodunk itthon az adott héten.

Szinte csak ételt szoktunk venni, nagyon másra nincs szükségünk ilyen gyakran.


Viszont minden nap érzem hogy úgy mennék üzletbe, pedig minden van itthon, több is mint kéne esetenként. Nyilván ilyenkor nem megyek bevásárolni, hisz tudom hogy van otthon minden.


Miért motoszkál ez bennem? Esetleg hiányzik itt nekem valami? Nem teljes az életem, vagy mi lehet?

Lehet furán hangzik, vagy csak boltkórosnak tűnök, de nem erről van szó, azt érzem hiányzik valami



jan. 8. 02:59
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Egy airfryer kell nektek. Megváltozik az életetek 😎
jan. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már van, a költözéskor kaptunk ajándékba 😒
jan. 8. 03:31
 3/6 anonim válasza:
Sok a szabad időd, találj magadnak valami időtöltést, sportolj rendszeresen min. heti 3x.
jan. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Önképzés, barátok, sport, új munkahely, spiritualitás, hobbik... mittudomén, ami téged érdekel, amit az utadnak érzel. Kipipálsz egy célt és jöhet a következő. Magadnak kell kitalálnod az életed, mindig új és új kihívásokkal és egyre mélyebb önismerettel a tapasztalatok által, mert ezt az űrt majd sem a kapcsolatok, sem a tárgyak, de majd még csak egy gyerek sem fogja betölteni. Az ember nem tud nonstop magas hőfokon boldog lenni sajnos, így vagyunk kitalálva, ezt ne várd el hát magadtól. Látsz valamit másnál vagy egy reklámban, hogy az majd azzá tesz téged is, de ez nem így működik. Elérsz valamit, büszke vagy rá, aztán már természetes lesz - ez annál gyorsabb, minél kevesebbet kellett érte küzdeni. A vásárlás kifejezetten ilyen, hogy kell az inger, emberek közé menni, ha nincs más, meg a birtoklás öröme, de nem tart sokáig, ha nem olyasmi, amire mondjuk sokat kellett spórolnod vagy várnod. Van ám ilyenből mánia is, amikor valaki függővé válik ettől a rövid örömtől, persze azért, mert egyébként nincs önbizalma, elhanyagoltnak, demotiváltnak érzi magát. Kicsit olyan, mint a stresszevés vagy bármi más függőség, ami vigaszt ad és eltereli a figyelmet a mélyebb okokról.
jan. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól mondja az 1-es! Mellé még vegyél egy kínai késkészletet is és teljes lesz az életetek!
jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a humoros kommenteket ❤️ Imádom a kínai késkészletemet, ronda tűz piros színben, egyébként kerámia és minőségi


Köszönöm mindenkinek aki segíteni próbál 😊 látom ti is úgy értelmezitek hogy ez valamiféle hiány, csírájában kéne elfojtani, egyelőre mégcsak kukazsákot és tusfürdőt vennék, de igen tudom hogy létezik ilyen és aztán egy idő után egyre több és nagyobb kell


(Sport szinte teljesen kilőve mert gyerekkoromban megutáltatták velem a mozgást és azóta sem igazán tudtam megtalálni magam benne + biciklizni viszont szeretek és van is itt “hely” rá a környéken, csak épp most próbálok kilábalni egy teljes alsó légúti gyulladasbol, napokig nem működtek a hangszalaim, fájt a tüdőm, így jelenleg a biciklizéssel járó kegyetlen hideg levegőnek nem tenném ki.


Egyébként járok egyetemre, csak most ugye vizsgaidőszak van, így szinte senkivel nem találkozok, most mivel beteg voltam így bezárakoztam 1 hétre

jan. 8. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!