Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minek élünk, ha egyszer úgyis...

Minek élünk, ha egyszer úgyis meghalunk?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 22:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

öööööö hát azt én se tudom de vannak okok amiatt megéri pl:

pizza :D szórakozás,szex,bulizás, én ezekért szeretek élni :D:D

2009. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát... sok vallásnak van erre válasza, de ez legalább annyira megválaszolhatatlan kérédés, mint hogy "mi az élet értelme?"

Egyesek szerint azért halunk meg, hogy élni tudjuk. Ugyanis ha örökké élnénk, talán túlságosan ellustulnánk. De ami engem illet, inkább élek majd meghalok, minthogy egyik sem :)

2009. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg! Micsoda ötlet! :)


Remélem akkor azon is gondolkodtál, hogy minek eszel, hiszen úgyis megéhezel. Vagy minek iszol, úgyis megszomjazol. Próbáld ki, milyen! Ha sokáig csinálod, az alapkérdésedre is választ kaphatsz! :)

2009. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a halál is azért van mint minden más rossz dolog: hogy tudjuk értékelni a jó dolgokat. Ebben az esetben az életet.
2009. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Azért eszek, hogy addig se legyek éhes de az életnél ilyen összefüggést nem látok.
2009. jan. 4. 17:06
 6/22 A kérdező kommentje:

Pontosabban: azért eszek, hogy élni tudjak és így visszakanyarodunk ide: Minek élünk, ha egyszer úgyis meghalunk?

:-)

2009. jan. 4. 17:07
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

pedig van összefüggés :))...azért élsz, hogy addig se legyél élettelen.


időnként megéhezel...

időnként meghalsz.. (hát bocs ez így nem szívderítő:))

2009. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
pl : hogy feltehesd ezt a kérdést xd
2009. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
78%
Az életben neked kell rájönnöd miért érdemes élned mik azok amik az életbe tartanak téged,de az egyik előtte szolónak igaza van . . vannak jó dolgok és vannak rossz dolgok de ha több jó dolog lenne akkor nem birnánk értékelni az életet. de az életben úgyis egyenlő ezeknek a száma:D annyira rosszat kapsz amennyi jótis ..
2009. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ez is meg az evés is az élet része, de minek a része az élet?
2009. jan. 5. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!