Hogy éreznéd magad?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőd, akit felkértél koszorúslánynak, visszamondaná a meghívást, és az esküvőre sem jönne el azért mert hatalmasat csalódott a barátságodban és ezt korrekten el is mondja?

Őt hibáztatnád vagy magadon elgondolkodnál?



febr. 1. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék magamon és örülnék, hogy őszintén a szemembe mondta a baját, legyen bármiről is szó.
febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%

Attól függ mi történt.


Valószínűleg én lennék a hibás, mert rossz ember vagyok.

febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az illető elmondaná hogy az utolsó húzásod után (előzőleg is sokszor megbántottad) átgondolta a kapcsolatotokat és nem érezné annyira mélynek és őszintének többé sem a barátságot, sem az esküvős részvételt. Mindezt normális nem vádló hangnemben.
febr. 1. 12:26
 4/10 anonim válasza:
100%

Nem ismerjük a menyasszonyt, így azt mondom, állj elé és mondd el, mivel bántott meg, ezért kiszállsz és nem szeretnél beszélni vele többé, de aok boldogságot kívánsz.

Vállald a véleményed és légy tiszta. Nem lesz kitörően boldog, de így korrekt.

febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez már megtörtént, csak nem tudom mennyire bánthatta meg
febr. 1. 12:31
 6/10 anonim válasza:
100%
Lehet sértett, közömbös, esetleg szomorú, de a szervezést közben valószínűleg nem ezen lamental, hanem intézi a dolgait. Ha nem keres, akkor lépj tovább, ne foglalkozz vele többet.
febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Furcsállnám, hogy eddig ennek miért nem láttam semmi jelét. Ha hajlandó megbeszélni, akkor leülnék vele, mert őszintén kiváncsi lennék, hogy mivel bántottam meg.

Egyébként koszorúslány biodíszletet nem szeretnék eleve az esküvőmre, szóval ettől függetlenül próbálnék beszélni vele.

febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Törölném mindenhonnan, meginnék egy felest és mennék tovább.
febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki le akar zárni valamit, tiszteletben kell tartani.


Ahogy bárki mondhat nemet is szimplán hasonló eseményekre, mert éppen olyanja van vagy csak mással töltené az idejét.

Akár más programtól egészen egy másik személyig.


Jómagam is sok eseményre nemet mondtam. Igaz, ünnepeket se tartok. Inkább alkotok vagy túrázok.


Az esküvők se hatnak meg.

febr. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!