Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennél? Hogy éreznéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél? Hogy éreznéd magad? Fél éve ki van tűzve az esküvőnk időpontja. Erre egy közeli rokonom 3 hónap ismeretség után.

Figyelt kérdés
... Eljegyzett egy lányt és az időpont a mi esküvőnk előtti hét. Amire az "én" rokonaim 80 százalékát meghívta. Én a párommal 8 év és 3 gyermek után házasodnank össze. Egyszerűen nem tudom lenyelni a békát.

2014. aug. 2. 07:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
94%
Mit tudnék tenni ? Kénytelen lennék elfogadni a helyzetet ! Miért,mire gondolsz ,szándékos a közeli időpont ,hogy nektek bekavarjon ? Egyébként nem veletek kicseszés ez ,hanem a násznéppel . Biztos nem mindenki engedheti meg magának anyagilag ,hogy 2 esküvőn is eleget tegyen a meghívásnak .
2014. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
78%

Igazán nem értelek, ez miért probléma?


Nem ugyanakkor van a két esküvö, a rokonság el tud mindkettöre menni.


Az meg, hogy ki mennyi idö után házasodik, magánügyük.


Elég sok esetet lehet itt is olvasni, amikor sok év együttélés meg több gyerek után a házasságkötés után rövidesen elválnak. Meg van, aki majdnem azonnal házasodik és évtizedekig élnek boldogan egymással.

2014. aug. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
80%
Ez megis miért problema? Ne haragudj, de a vilag nem körülötted forog. Ugy tűnik, siman féltékeny vagy, hogy ok nem vártak majd egy évtizedet.
2014. aug. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
84%

Ha ugyan arra a napra szervezi, mint ti akkor még érthető, de egy héttel korábban... ÉS?!


Vagy úgy gondolod, ha te méltóztatsz megházasodni 8 év után akkor idén már más ne is merészeljen?

2014. aug. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
47%
Nem értem ez miért baj. Mondjuk én inkább megbeszéltem volna velük, hogy tartsunk közös esküvőt, de két esküvő egymás után sem rossz buli. :) Gondolod, hogy lesz aki az egyikre elmegy a másikra nem? De mi ennek a logikája?
2014. aug. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
70%

A probléma a te fejedben van.


Mellékesen 8 év meg három gyerek után szerintem nevetséges a nagy lakodalom meg egyáltalán a házasságkötés - ha eddig nem volt fontos, akkor most már lényegtelen.

2014. aug. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
72%

Ti miért nem esküdtetek meg a három gyerek elött? 8 év után miért kell nagy lakodalom?

A rokonok majd eldöntik, hogy mennek-e mindkét lakodalomba.

2014. aug. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 A kérdező kommentje:
A rokonom egy házassággal került be a családba. Nem vér szerinti. És igenis zokon venném, ha ez miatt valaki nem tudna eljonni az én esküvőre. Már azt számolgatjak, hogy autót vesznek a pénzből, amit kapnak. Szóval tudd, hogy értsd... más dolgok is vannak, úgyhogy mi elhalasztjuk az esküvőt ,egy évvel. És az, hogy nem teszek még mindent azért, hogy megtartsuk, az ezért van.
2014. aug. 2. 08:24
 9/84 A kérdező kommentje:
Nekem fontos és a páromnak is pont az idő és a gyerekek miatt
2014. aug. 2. 08:25
 10/84 anonim ***** válasza:
75%
Halaszd el az eskuvodeet, aztan soha nem lesz. Mondjuk, minket nem erdekel, de itt mar mondasz mindent aminek semmi koze az eredeti kerdesedhez. Hisztizel, ennyi. Semmi kozod a tobbi dologhoz.
2014. aug. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!