Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslányként lemondani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslányként lemondani az esküvői meghívást?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk, mèg középsulis barátság” bár túlzás ez. Nem akarok sok részletet írni a felismerhetőség miatt

Akinek esküvője lesz, nincsenek klasszikus mély barátságai

Évente párszor beszélünk, persze jóban vagyunk, de nem osztok meg vele bármit, nem olyan barát akitől tanácsot kérek


Legutóbb, és ez nem az első húzása volt már. Otthagyott a saját közös programunkon, mondván bocs neki mennie kell, nem ünnepel velem, elutasítja a meghívást egy születésnapon mert nem kedveli a barátaim (akik tizenakárhányan különbözőek, de nagyon kedveli MINDENKI egymást) csomó baráti, szociális normát egyszerűen nem ért, social battery-je egyből lemerül.

Ezek apró dolgok, de ha bővebben kifejteném, ti is elgondolkodnátok ezen a “barátság” mivoltán. Nemcsak hogy ezen, de hogy magán az esküvőn is. Mi keresnivalóm olyanén, aki nem is áll olyan közel, simán szrban hagy, és megelégszik évente párszor beszélni

Költsek el több tízezret, keserű szájízzel? Nekem a többi barátom nem ilyen,sőt

Szóval bunkóság lenne lemondani az esküvőt? Aznap lenne más programom, es ezek után nincs kedvem menni. Félek egy szörnyeteg leszek, megbántom és nem lehet ennyire önző hogy elcseszem a kedvét a saját esküvője előtt. Viszont mérlegeltem, nekem ez a barátság mi is konkrétan, és aki alap normákban így viselkedik, mit is várhatok tőle hosszútávon


Még azon gondolkodtam, estig maradok, kb 18ig aznap…. Mert este máshol kéne legyek


Nem akarok szemét lenni, de álszent se



dec. 27. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%
Egy jó esküvőn eg lehet dugni a koszorúslányokat. Ha nem leszel ott, nem lesz jó az esküvő:)
dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz, akkor mész, ha nem, akkor nem. Ez ennyire egyszerű, engedjük el ezt a kötelezően jópofizós magyar mentalitást.
dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Simán szólj neki IDŐBEN, hogy nem tudsz menni mert más programod van. Meg fog sértődni, soha többet nem fog Veled szóbaállni, nem azért mert ez jogos reakció, hanem azért mert az ilyen nárci hisztigépek így működnek. Sajnos ez van.
dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Hans Pötterman ***** válasza:
92%
Én tanúként is lemondtam, no para
dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
csak azért hívott meg hogy legyen vmi létszám láttam már ilyet voltam is ilyen esküvőn baromi kínos nem mennék el a helyedben.
dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
jó,csak időben szólj,ne előttevaló nap. hogy legyen rá ideje mást találni/átvariálni a ceremóniát,mert számít rád,mint show-elem, neked ott szereped van/lenne.
dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó hogy érted?
dec. 27. 19:32
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

a koszorúslánynak szerepe van, nemcsak vendég,hanem "attrakció","esemény", műsorelem is. Tehát ha te nem mész akkor kell a koszorúslány helyére találni valakit, aki ráér, vagy kivenni a koszorúslány "intézményét" -megszűntetni a koszorúslányt- megváltoztatni úgy a műsor menetét, hogy akkor ne kelljen bele koszorúslány,kivenni belőle,hogy legyen benne ilyen, hogy koszorúslány. Kivéve,ha több embert is megkért,és 1X-re több koszorúslány is lett volna,mert akkor ott a másik.


pl ami esküvőn én voltam,ott a koszorúslány egy kb 7éves kislány volt,akinek a fején tényleg volt koszorú is,és akkor ő a pár után kb 2 méterrel sétált be, és virágszirmokat dobált jobbra is, balra is.


Vagy pl lehet h van,aki ha olyan a menyasszonyi szoknya, az uszályt tartja, v ha túl hosszú a fátyol, akkor azt,vagy pl ha úgy tervezték, hogy előre is megy be valaki viráxirmokat szétdobálni, szóval "látványelem", fellépő, szereplő.

Bár amúgy egyébként ezeket el is lehet hagyni, de azért szóljál,mert akkor át kelk gondolnia,hogy nem mögötted megy be.

Biztos mondta már a menyasszony,hogy neked mi lenne a szereped az esküvőjén.

Bocsi,ha valamit rosszul írtam.

dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
*lehet,h nem pontosan emlékszem.
dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az is egy opció, hogy elmész, de egyébként nem izgatod magad különösebben az esemény miatt. Ha rágódnál rajta, akkor így ott voltál, és nem szólhat semmit. Az se rossz, ha csak estig maradsz, mert utána máshová kell menned. Ha mégse mész el, akkor szólj előre.
dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!