Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azért nem tudok rászokni a...

Azért nem tudok rászokni a cigire mert nincs pénzem és társaságom hozzá?

Figyelt kérdés
Állandóan egyedül vagyok nincsenek barátaim, nincs munkám az a kevés pénz ami maradt még nekem azt nem cigire akarom költeni. Egy ismerősöm vesz nekem néha egy doboz cigit úgy oldom meg a cigizést. Annyira szeretnék egyszer úgy cigizni hogy az van bennem hogy bármennyit szívhatok mert mindig van tartalék. De sajnos mivel nem vettek eddig fel sehová dolgozni nem tudom ezt megoldani. Szerintem meg már mindennel késésben vagyok, kocsim sincs, jogsit nem tudom elkezdeni mert arra is kéne pénz. 1 éve pénz nélküliségemmel szenvedek. Körmösre sincs pénzem mondom mert ha költök elfogy az összes mert minden olyan drága már. Anyámék meg nem adnak költsön mondják ha találtam már mukát akkor lesz pénzem addig meg ne akarjak venni semmit. Olyan rossz érzés. Pedig én egy vagány csaj vagyok és alig van valamim is. Nem tudok bulizni se menni meg utazni se szép helyekre.

febr. 4. 07:34
 1/8 A kérdező kommentje:
meg külön is akarok már költözni nem akarok itthon megrohadni de az albi az nagyon drága már. Nagyon rosszul érzem magamat, attól félek hogy itthon fogok ragadni a semmibe. 19 éves vagyok tudom még nem vészes a kor de már akkor is idősnek érzem magam annak hogy itthon legyek a nagyon szigoru szüleimmel. Nem bírom, mindent megtiltanak. Telefonom is csak akkor lehet nálam ha odadják akkor vesznek meg bármit is ha csak előtte egy hónapig házimunkát jól csináltam mindig elvárják hogy azt csináljam amit ők mondanak. Nagyon szar. Elegem van. Semmibe mentek a tini éveim is. Pedig annyi tervem van , de lóvé és barátok nélkül hogy valósítsam meg őket?
febr. 4. 07:39
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

mi a...

tajgetosz pozitiv

febr. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem tudsz elhelyezkedni a végzettségeddel, akkor két lehetőséged még mindig van: olyan munkát vállalsz ahol ez nem feltétel, vagy visszaülsz a padba és kitanulsz valami mást, amivel van esélyed elhelyezkedni. Mégis az cseng ki a kérdésből, hogy nálad a prioritásban a cigi, buli és körmös előrébb van, mint az anyagi háttér megteremtése ezekhez.
febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Minek szoknál rá a cigire egyáltalán
febr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz rászokni a cigire? Mármint őszintén. Hogy kidobhass napi 1500 ft-ot? Ez aztán nagyon jó indok, én is elindulok gyorsan a dohiba, hogy én is ezt csináljam, mert ég bennem a vágy, hogy tönkretegyem az egészségemet és még a nem létező vagyonomat is elszívjam.


Ha meg a pénztelenség a bajod, menj dolgozni. Kisbolt, ruhaüzlet, recepciós... Bőven van munkalehetőség, amire beadhatod a jelentkezésedet. Csak könyörgöm, a fizetésedet ne bulikára meg cigire költsd, hanem előszőr tegyél félre, mert a következő hónapban is ide fogsz jönni siránkozni, hogy milyen rossz a szülői házban.

febr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ehh... Tedd rendbe önmagad. Első sorban pszichésen, azalatt pedig fokozatosan a mindennapjaidat.


Olvasva téged, nem a cigi itt a legnagyobb probléma.

febr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Irigylem a problémáidat.
febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Költözz hozzám
márc. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!