Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom magamról elhinni,...

Nem tudom magamról elhinni, hogy 30 éves férfi vagyok, én egy 17 éves tini fiút látom csak a tükörben. Hogy lettem 30 éves?

Figyelt kérdés

febr. 4. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tovaszálltak az évek...kimaradt az élet...én sem érzem magam 39-nek....dehát annyi vagyok.


Ha eseménytelenek voltak az éveid akkor hamar elmúltak.

febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
33%
Szubnak még jó leszel kis drága.
febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Es ugy is viselkedsz. Es kepzeld, sok oltonyos multis cegnel dolgozo is 30 eves es ugy viselkedik ahogy te - tinikent. Ez a rohej. Mennek a fing poenok, bofoges, flegma szarkazmus viccek amik helytalloak voltak gimi 10. osztalyban mondjuk.


Csak megnyultunk (mar aki), meg esetleg megszorosodtunk (mar aki). Es egy ici-picit megkomolyodtunk, de annyira nem.

febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az semmi 40 vagyok de 20 évesnek érzem magam.Ugyanolyan energikus vagyok fiatalos egészséges csak a személyiben ez az életkorom.
febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah... én ugyanaz az ember vagyok. Az évek mennek csak mellettem.😒 Mondjuk régebben mondta Apukám🤗 akkori barátnője, hogy ő már nem szeretné előről kezdeni. Akkor nem értettem. Most már igen.
febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiatalos érzéssel nincsen semmi gond, csak akkor ha fejben és tapasztalatban, mentalitásban sem fejlődtél.
febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szinte minden nap gondolok erre. Szerintem ez jóval általánosabb dolog, mint ahogyan ezt a legtöbben gondolják.


Az idő telik. Nem áll meg. Viszont lehet, hogy neked jó volt az az állapot, amiben voltál. Nem szeretnél rajta változtatni.


Amikor még suliban vagy, akkor egyik osztályból a másikba kerülsz. Lehet, hogy pár hét mire hozzászoksz, de aztán természetesnek veszed, mert mindenki másnak is az. Nem 9/c hanem 10/c.


Ha 27 éves vagy, aztán 28 akkor talán nem is gondolsz rá 1 évig, hogy éppen hol tartasz, aztán a szülinapod környékén hirtelen beüt, hogy eltelt egy újabb év.

Mi történt? Dolgoztunk, telt az idő, egy újabb karácsony, húsvét és már el is telt az év. Pedig én nem kértem.


Nem tudom, hogy ez mennyire válasz a kérdésre. Inkább személyes tapasztalat/rant. Még így is visszafogtam magam. De nem vagy egyedül. A leírtak ellenére azt gondolom, hogy ez kezelhető. Remélem az.

febr. 9. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!