Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 24 éves vagyok Nincsennek...

24 éves vagyok Nincsennek barátaim csak 2-3 rokonom és szüleim akivel beszélek Nincs életkedvem,munkám,életcélom és kapcsolatom sem sőt szűz vagyok Viszont nemvagyok szegény sőt..Házam,autóm hitel nélkül és némi pénzemis van.?

Figyelt kérdés

Ez idáig csak a pénz motivált és dolgoztam éjjel nappal más nem érdekelt viszont valami megváltozott talán kiégtem a sok munkától..abbahagytam a munkám és szó szerint csak lézengek az életben cél nélkül

Nemtudom mihezkezdjek jelenleg volthogymár az öngyilkosság is megfordult bennem erőteljesen de ezen túlvagyok

Mit tanácsolnátok?

Mindezek ellenére nemvagyok egy buvalbszott tipus de egyszerűen nemtudom merre tovább mitkezdjek magammal és a családalapítás/kapcsolat témakör is borzasztóan idegesít



febr. 4. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem add nekem a házad, autód és a pénzed jelentős részét, így egyből lesz motivációd újrakezdeni.
febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi gondolkodom rajta

Majd jelzek :D

febr. 4. 18:38
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ja, gondolom majd úgy mint a HR-es akinél 16 éve voltam állásinterjún. ;)
febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nincsenek barátaid?
febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Suliban voltak barátaim de mivel 17 évesen végeztem szépen lassan lemorzsolódott mindenki
febr. 6. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:

De miért nincsenek barátaid? Miért nem lett senki a baratod az évek alatt?

Unalmas vagy? Egyszerű? Elviselhetetlen? Hisztis? Hazug? Rosszindulatú? Zárkózott? Negatív? Meg a lúzerek is megtalaljak a lúzer barátaikat

febr. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 A lúzerek hol találnak más lúzereket, akikkel lehetne barátkozni? (Asking for a friend)


A kérdezőnek annyit tudok mondani, hogy szerintem érdemes lenne a hobbidba jobban beleásni magad és valami azzal kapcsolatos közösséghez csatlakozni. Legalábbis nekem ez a tervem. Még nem tudom, hogy hogy fog menni, de majd jelzek :D

febr. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!