Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Képtelen vagyok leküzdeni a...

Képtelen vagyok leküzdeni a kapunyitási pánikot. Mit tehetnék átmeneti megoldásként?

Figyelt kérdés
Nagyon eluralkodott rajtam, egyszerű döntéseket nem tudok meghozni. Ha mindez nem lenne elég, akkor másokhoz viszonyítom magam, akiknek látszólag semmi ilyen fennakadásuk nincs, szépen halad előre az életük. Őrlődöm nagyon, a későbbiekben szeretném majd ezt megbeszélni egy szakemberrel, de egyelőre nincs rá módom.

febr. 15. 02:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha felmerült, hogy szakember kell, akkor szinte biztos, hogy tényleg kell. Keresd meg rá a módot, hogy most eljuss egyhez.

Egyébként ennyiből nem lehet segíteni, kellenének konkrétumok

febr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Merj hibázni! Mi a legrosszabb, ami történhet?
febr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy rágörcsölsz, fog változni a jelen állapotod?


Nem.


Görcsölés, stressz helyett picit álmodozz, hogy miket szeretnél véghez vinni, kipróbálni, stb.


Kezdj apró lépéseket tenni a célok felé.


Vegyél elő füzetet vagy lapot és add ki magadból.


Pl mivel nem vagy elégedett, leírod. Hagysz helyet a "Megoldás/kivitelezés:" - nek és ötletelsz.


Jómagam pl kinyúlok egy kellemes meleg füdrőbe, keresztbe rakom az üveglapot a kádon és elvázolgatok vagy rajzolok, ha rám jön.


Tudatosítsd magadban, hogy annak semmi értelme ha rá stresszelsz, sőt a testedre is rámehet.

Ezért is igyekezz átfordítani magadban a stresszes kaftogást az ötletelés, heves játszadozásba, hogy mit hogyan csinálj.


Mint egy stratégiai game.

febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!