Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kontroláljam az agressz...

Hogyan kontroláljam az agresszivitásom?

Figyelt kérdés

Ha valaki akár egy kicsit is kihoz a sodromból, meggondolatlanul cselekszem, meggondolatlanul állítok/ mondok dolgokat.


Vagy ha esetleg játszom valakivel, mondjuk kidobóst, akkor túlzott extázisba kerülök, és olyan erősen dobom meg, hogy utána sajog neki.


Esetleg amikor nyugodt érvelésre lenne szükség, elkap a hév, és azon kapom magam, hogy kiabálok a másik emberrel.


Kezdenek elpártolni mellőlem a többiek emiatt, mit tegyek hogy ezen tudják változtatni?



febr. 17. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Régi módszer, de számolj el 10-ig, mielőtt bármit csinálnál.
febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

"játszom valakivel, mondjuk kidobóst"


Szerintem kezd azzal, hogy 16+ évesen nem állsz be óvodások közé játszani...

febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2es;

17 éves vagyok, és gimnazista. Testnevelésórán játszunk kidobóst. Tehát húzz el a negatív életérzéseiddel együtt.

febr. 17. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Maximum fizikailag vagy te 17...
febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
... És te lelkileg vagy maximum 8.
febr. 17. 21:05
 6/7 anonim válasza:
100%
Ugyanilyen vagyok majdnem, az én ajánlatom hogy kezdj el edzeni, és vezesdd le a dühöd valamin, amikor csak tudod, pl vegyél bokszzsákot és ha ideges vagy addig püföldd mig le nem nyugszol
febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Keresd fel a Tanulom magam youtube csatornát.

+van tanfolyam az érzelmi intelligenciával kapcsolatban.

febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!