Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A borderlineosokra jellemző...

A borderlineosokra jellemző az agresszivitás?

Figyelt kérdés
Pl. egy olyan ember aki békésnek látszik, csendes, nem verekedett soha, nem ütött meg senkit, nem kiabál másokkal lehet bpd-s? Csak magát bántja vagdosás, sok evés, fantáziálás arról, hogy másokat bánt. Ha kiborul akkor csak sír és azt mondja nem akar tovább élni.

nov. 7. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Ez igy nem latszik borderlineosnak. Tobb info kene, eletvitel, belemenni a maganeletebe vagy o meseljen rola, hacsak nem te irsz magadrol, kerdezo.


Lenyeg, egy ilyen szemelyre en nem fotel-diagnosztizalnek, de mivel van 5 szoros tapasztalatom egy dologban amit leirtal, talan azt mondanam, hogy a neurosis skala magasabb reszen van, a csucs mar "nem letezik".


"Mindenki fantazial arrol egyszer-egyszer, hogy vegezzen valakivel, akar sajat, akar Isten kezevel". Nehez igy sokat mondani, rengetegen gondoljak, hogy megakarnak halni, es csak egy pillanatnyi csuklas volt. Ez a legtobb. Elnezest (ha ez jo kifejezes?) a kivetelnek. De aki tenyleg megtenne, annak konkretumai vannak, mikor, hogy, mit hagy maga utan, megtervezi az utolso hetet hogy zajlodjon, hogy hazudjon el dolgokat, hogy sose deruljenek ki rola es hogy milyen hazugsagokra vesse a nap a fenyt, csak masok miatt, mert ugye onzo es gyenge az illeto (szarkazmus).


Szoval egyedul ami kiugro az a vagdosas, sok eves, fantazialas masok bantalmazasarol. Gondolom az illeto negativ tapasztalatokat kapott regen, regebben, gyerekkoraban, esetleg jelenleg (is?). Sok eves, mert az finom, legalabb ez az orom az alvason kivul. Vagdosast sokan masert csinaljak. En is vegeztem ugyanilyen onsertest, mar vagy 1 eve, egyik ilyen szurken maradt meg, ilyen mutet utan. Volt ami helyben igy szetnyilt, volt amikor ittam es akkor, van egy vagas amivel megjeloltem egy foveroeret, na mindegy szoval tele vagyok a baloldalammal.


Valamifajta szorongas, major depresszio lehet, ha nincs mania.

nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rám igaz! Bármikor képes vagyok bekattanni gyógyszerekkel
nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne! Csak általában hisztériában tör ki, sír, gyűlölködik, de az agressziót magán vagy egy tárgyon vezeti le.
nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az. Ez a vagdosás nekem eléggé gyanús. Diagnózist csak szakember adhat.
nov. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A falcolás tipikus borderline tünet.

Örömet okoz neki a fájdalom, ezt egy borderline mondta nekem.


"A falcolás definíciója: a testszövet szándékos, önkényes megsemmisítése, vagy károsítása. A falcolók nem próbálják megölni magukat, inkább a sebük fájdalma segíti őket élni az életben, mivel a fájdalom valójában különféle enzimeket szabadít fel."

nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!