Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan győzzem le az agressziv...

Hogyan győzzem le az agresszivitásom?

Figyelt kérdés
Ha vmi nem megy jól, agresszív lesze, kiabálok, stb.Utálom ezt magamban, de nem tudok olyankor ép ésszel gondolkodni.Nem tudok ezen vhogy segíteni?
2009. aug. 23. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is agresszív leszek, hanem idegbeteg :). A nagymamám azt mondta, hogy ilyenkor számoljunk el magunkban 10-ig. Vagy szedhetsz magnézium-ot, az csökkenti a stresszt, idegességet, stb. A sport is jó ötlet, ott le tudod vezetni a feszültséget. Én kondizom és tényleg jót tesz.
2009. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. Amúgy ezek mind csak kiegészítések, az egész fejben dől el, és hogy tényleg igazán le akarod-e győzni. Mert egyértelműen könnyebb kiabálni és agresszívnak/idegesnek lenni, mint leküzdeni, tudom jól :)

Úgyhogy talán még a 10-ig elszámolás a legjobb. Akkor visszafolytod, sporttal pedig levezeted.

2009. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. aug. 23. 12:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok. Ha fiú vagy akkor gyúrj. Egy kiadós intenzív súlyzós edzés után nem lesz energiád olyan fölösleges dolgokra mint például az idegesség. Nekem elhiheted. :D
2009. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, h lány vagyok:D 14L
2009. aug. 24. 11:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne akard legyőzni! Az nem megy. Fogadd el, hogy ilyen vagy, és próbáld meg irányítani a dolgot. Ez nem feltétlenül rossz, mert rengeteg energia van benne, amit a kérdések megoldására fordíthatsz. (Arra, ami éppen "nem megy"...) Ezért szerintem ez egy jó tulajdonság. (Mondjuk összevetve azzal, aki ilyenkor apátiába esik, mert nem sikerült valami dolga. Neki nincsen honnan merítenie az energiát a megoldáshoz, Neked van. Csak meg kell tanulnod kezelni.)
2009. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A boxzsák mindig segít :)
2009. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!