Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Titeket mi motivál a munkára/t...

Titeket mi motivál a munkára/tanulásra?

Figyelt kérdés

márc. 2. 15:36
 1/4 anonim válasza:
21%
Ahogy hashtagben irtad, engem az, hogy FIDESZ politikus legyek
márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Általában a szeretteim, és ebbe jó esetben elég sok kolléga is beletartozik. Legalábbis egyszemélyes projektjeim mindig csak egy darabig mennek, utána azt érzem, amit a többség a napi taposómalommal, mert egyszemélyes módban létezve az is csak taposómalom, akkor is, ha magadnak tepersz. A valódi erő nem abban van, hogy kinek dolgozol, hanem hogy kikkel együtt teremtesz és mit. Ha néha elmarad az eredmény, akkor is erősítitek egymást, ez egy kellemes cheatcode a folyamatos haladáshoz, fejlődéshez anélkül, hogy motivációra kellene gondolni közben. Ennek fura lenyomata a sárban az, amit a HR-esek köpködnek a szokásos csapatlózungokkal.
márc. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kimondottan szeretek dolgozni, élvezem magát a munkát is, az érte kapható pénz pedig elég jó motivációt jelent számomra, hogy minél többet és eredményesebben akarjam csinálni.


Több cégnél és több féle területen dolgoztam már. Mindegyiket élveztem és most is bőven tudnék válogatni, hogy mik érdekelnek, ha újra váltanék.


A tanulásban maga a tudásvágy szokott hajtani, hogy egy számomra érdekes és akár hasznomra is váló dolgot megtanuljak, aztán a gyakorlatban is hasznosítsam.


Különösen nagy megvilágosodás volt számomra, amikor elkezdtem időbeosztással, pénzügyekkel, gazdasággal, marketinggel kapcsolatos dolgokat tanulni. Nem csak segít jobban megérteni a világ működését, hanem jobb döntéseket hozni, amik aztán jobb megélhetési és életviteli lehetőségeket is engednek.

márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Az emberek iránti gyűlölet.
márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!