Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted hogyan érdemes élni?

Szerinted hogyan érdemes élni?

Figyelt kérdés

márc. 12. 06:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez az önismereti kérdés eltolódott politikai irányba sajnos.
márc. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Az tuti, hogy nem az Orbán kormány seggét nyalva.


Minek kevered bele a politikai elemeket?

márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Ok. Látom, hogy panaszkodnak a válaszadók, hogy "poltika". Meh.


Mi is igazából a poltika? Közélet. A közös életünk. A közösség élete. Mi is egy nagy közösségben élünk, amit társadalomnak nevezünk. A politikusaink, választott képviselőink pedig köszszolgák. A közösséget szolgálják(optimális esetben lol), az nép akaratát érvényesítik, annak érdekében, hogy azok biztonságban, egyenlőként, szabadon éljenek. A közös döntéseink nyilván hatással vannak az egyén életére is, mivel végső soron mind egyének vagyunk.


Szerintem ezt érdemes lenne átgondolni azoknak, akik erre a kérdésre írnak választ, de igazából mindenki másnak is.


Amúgy én se tudok válaszolni erre a kérdésre, mert ez így nagyon kevés, főleg ezekkel a tagekkel. Kifejtenéd jobban, hogy mire vagy kíváncsi, kedves kérdező?

márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem mi köze ehhez a Fidesznek. De a kérdésre válaszolva én szimplán fogok egy papírt egy tolat és átgondolom miket kívánok megvalósítani magamnak.


Ezek lehetnek kényelmi eszközök, műszaki cikkek, utazások...

Pl 2 hónap múlva megyek Firenzébe. De már be van fizetve SPA-ba is pénz.


Az a lényeg, hogy legyenek céljaid. Meg fordíts magadra én időt.

Ha visszanézel az életedbe ne az legyen, hogy mindenkinek megfelelt az ahogyan éltél éppen csak neked nem.

márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Úgy érdemes élni,hogy egy férfi melkett legyen egy szerető nő, a nő mellett meg egy szerető férfi.

Semmi más nem számít.

Ez ennyire egyszerű.

márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Senior Séf ***** válasza:
74%

Úgy érdemes élni, hogy beleadsz minden.Ott vagy, ha teng is az ég, és se jóból, se rosszból nem vonod ki magad. Gyerekként játszol, kamaszként feszegeted a határaidat, hülyeségeket csinálsz, és begyűjtöd az érte járó pofonokat.Fiatal felnőttként csajozol/pasizol ezerrel,tanulod a szerelmet. Nekem sikerült így élnem, és a csemetéimet is efelé terelgettem.

65F

márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
A saját életednek mégis mi köze a kormánynak?
márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 rmf730 válasza:
74%
Azt látom, h nem tudjátok mi az élet… az élet nem a meló és nem mások véleménye, önismeret ami fontos és az hogy azt csináld ami valóban boldoggá tesz. Amint teljes életez élsz bevonzod magadnak a hasonló dolgokat és embereket… légy őszinte magadhoz és másokhoz így minden ami szembe jön tiszta lesz és érthető…
márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogyan érdemes élni? Szorongásoktól mentesen, egészségben és anyagi bőségben.


Politika? Az egy gondnokság. Olyan mint a társasházi gondnok vagy házmester, akinek az a feladata, hogy kiszolgálja a lakók igényeit, odafigyeljen a ház dolgaira. Ahogy a gondnok van a lakókért, úgy a politikus van a népért és nem fordítva. Az más kérdés hogy a lakosság sokszor többet megenged nekik.

márc. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

7esnek irom, nagyon sok koze van.

Egy kormany ugy tonkre tud tenni egy orszagot, hogy ne erezzek az emberek jol magukat. Elhetetlen orszag lettunk, sajnos. Sok ertelmes elvandorol, maradnak az alacsony ertelmu es idos polgarok...

márc. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!