Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy ne nyomjam rá másokra az...

Hogy ne nyomjam rá másokra az érzéseimet? Negatív?

Figyelt kérdés
Sok negatív érzésem van, nyavajgok és beleizélok. Leginkább a bizonytalan dolgokkal vagyok így, döntéseknél. Vagy ha nekem problémám van, mindenkinek problémája van, szívom az energiát. De nem tudok ezellen tenni. Ami foglalkoztat az nagyon foglalkoztat..

márc. 19. 12:48
 1/4 anonim válasza:
51%
Nagyon hasznos tud lenni a természetben séta, illetve én gyakorolni szoktam a keresztény vallást (bármilyen vallásban) és sok energiával tölt fel és sok embert, aki szintén gyakorolja. Engem nem érdekelnek a bulvárpletykák papokról, nem ezért járok templomba. 34N.
márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
51%

Önuralom. Bízni a döntéseidben. Ha döntened kell egyszer mérlegelj és dönts de aztán ne gondolkozz mi lett volna ha a másik utat választod. Nagyon nehéz de csak te tudsz változtatni magadon! És ez a világ legnehezebb dolga!!!

(A párom pontosan ugyan ilyen!)

márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
51%
Tegyél azért, hogy a szakmai és magánéleted alapvetően jó sínen legyen, testi egészséges rendben legyen, utána pedig már kb. csak azt érezd problémának ha te vagy családtagod komolyan megsérül vagy nagyon beteg lesz, minden mást apróságnak (pl. autó összetörik, ház leég, stb..).
márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj el pszichológushoz, és mondd el neki

De amúgy ha tudod normálisan elmondani az érzéseidet, akkor egy jó barátnak is lehet vagy a párodnak ha van

márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!