Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy nyomjam el magamban az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyomjam el magamban az érzéseimet egy szexkapcsolatban? Hogy ne látszódjon rajtam, hogy ez már jóval több részemről, mint puszta szex?

Figyelt kérdés

Mert ha megtudná, hogy beleszerettem, már nem érdekelném. Addig jó a dolog, amíg csak szexről van szó, és semmi érzelem. Szerinte. Pedig én már nem úgy érzek, és félek lebukok. Pirulok a közelében, és már nem úgy nézek rá, ahogy eddig. Szóval nem tudom mit tegyek. El fog múlni ez a fellángolás? Még csak pár hete érzem ezt. Vagy próbáljam eljátszani, hogy nincs semmi?


Ő mindig csak a szexről akar velem dumálni, meg minden. Egyszer küldtem egy szíves smileyt, akkor is megkért, hogy ne tegyem, mert nem szereti. Egyszer meg szívemnek szólítottam szex közben, és nagyon kiakadt. Soha nem engedte, hogy szájon megcsókoljam, pedig mindig azt mondom, hogy csak azért, mert kívánnám. Szerinte az nem való ebbe a viszonyba, de azért bárhol máshol csókolhatom (csak ott nem, ahol legjobban szeretném). Csak arra vagyok jó neki és semmi másra, igaz? Hogyan tegyem túl magam ezen?



2021. jún. 14. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? És ő? Ő az aktív igaz? Nem jó sajna az ilyen. Csak rossz vége lesz. A lelkednek…
2021. jún. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 sandrisbp ***** válasza:
6%

Szerintem ez nem azt jelenti, hogy neki ez nem fontos ez az egész, csak azt, hogy nem tart ott az elfogadásban, hogy elfogadja, hogy érzelmek is vannak egy ilyen kapcsolatban.

Én pl. elfogadom, sőt kimondottam igényelném - de ha a srác, akivel kavarok, szívemnek vagy drágámnak vagy édesemek szólítana, kiszaladnék a világból - mert az nem férfias, és ha pasival akarok lenni, az a pasi legyen férfias.

Mondjuk smárolni szeretek - de semmit nem kell erőltetni, azt kell csinálni, ami mindkettőtöknek jó.

Ez a "csak arra vagyok jó neki, semmi másra" meg nagyon feminin duma, szerintem felejtsd el örökre.... nem hinném, hogy bármelyik pasinál sok jó pontot szerezhetsz vele. És ha arra jó vagy neki, az nem "csak" -hanem nagyon fontos dolog és becsüld meg :).

2021. jún. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Nehogy az utolsóra halgass. :D Atya ég, ennyi lelki frusztált majmot. Ha érzel iránta, akkor legyél őszinte. Ha elutasít, akkor meg legalább vége. Mégha szenvedni is fogsz, utána jobb lesz. Nyilván te is csak szexet akartál, de ez lett a vége. Szóval, ha benne maradsz, akkor kőkemény szenvedés vár rád. Ha meg elmondod, de elutasít, akkor is fájni fog, de előbb elmúlik. Ez még csak fellángolás.


Egyébként mondjátok már el nekem, hogy ti miért féltek ennyire az érzéseitektől? Ennyi kudarc ért, vagy mi a fene? Remélem azt tudjátok, hogy ez nem egészséges mentalitás, de a ti dolgotok.


Utolsó, ha valakit szeretsz, akkor még jó, hogy elkezded becézgetni. Nyilván, ha szexre keresel valakit, akkor csak a saját önzőséged hajt, de nehogy már elítéld azokat, akik felmerik vállalni az érzéseiket. Azért mert te nem fogadtad el magadat teljesen és zavar mások érzelme, az már a te bajod. Minden férfi "feminin" otthon egyébként. A heterok is. Tehát jó nagy tévhitben élnek itt egyesek. Mi az, hogy férfias? Az a férfias, hogy megalázol mást? Vagy nem értem. Javaslom pszichológus látogatását, mert valami nagy deformáció történt a tudatalattiban. Értem én, hogy szexkapcsolat, de arról már ne tehessen a szerencsétlen kérdező, hogy beleszeret a másikba. És akkor fogadja ezt el és becsülje meg. Kész vicc, amit írtál.


" És ha arra jó vagy neki, az nem "csak" -hanem nagyon fontos dolog és becsüld meg :)."


Ez is milyen hozzáállás? Fontos vagy neki? Szextárgynak használnak valakit és fontos neki? WTF? Remélem, ezt nem írtad komolyan. Becsülje meg azt, hogy élvezeti cikk? Egy felkínált hús? :D Én már tényleg nem értem a melegek elb*szott lelki világát. Egyeseket annyi trauma ért, hogy az félelmetes. Segítség helyett pedig elfogadjátok az eldeformált jellemeteket. Gratulálok! Bár meglesz a gyümölcse. Viszont akkor már lehet késő, mikor észbe kaptak.

2021. jún. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 sandrisbp ***** válasza:
21%

#3. Te milyen nemű vagy???? Ugye nő????

valahogy nem hiszem, hogy sokat tudsz a pasikról. Én voltam nagyon szerelmes fiúba (és lányba is), és belém is voltak nagyon (őszintén és mélyen) szerelmesek már srácok... kölcsönös szerelem és boldog kapcsolat is volt. De ez a drágámozás nem volt sose, szerencsére - nem szeretném, ha egy srác drágámnak vagy szívecskémenk hívna - egy szerelmes nézés vagy simogatás, egy előzékeny gesztus sokkal többet elárul a másik érzéseinek mélységéről, mint egy ilyen felszínes, közhelyes és röhejes duma.

És igenis nagyon jó érzés, ha az embert igazán kívánja a másik, akit ő is kíván és SZERET... ha valaki úgy érzi, hogy őt ez lealacsonyítja, élvezeti cikké teszi, azt csak sajnálni tudom.

2021. jún. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Középkorúként írom,és úgy, hogy jóval fiatalabb párjaim voltak eddig.

Mindegyiket kivétel nélkul szólítottam kedvesnek,drágámnak,kicsimnek , bárhol is voltunk.

Mind szerette és viszonozta ezt.Talán szerencsém is volt,hogy nem volt szexhaverom, mert "arra" nem tudnék senkit "használni".

Mióta megint egyedul lettem, másfél, két éve próbálok ismerkedni. Nos a paletta eddig ilyen volt : női ruhát szereti, domináljak felette, legyek erősebb és nagyobb az énje felett, szexben pedig semmi "vaníliázás"..

Eredmény, még mindig egyedul vagyok. Valahogy nekem érthetetlen,hogy ennyire használni kellene az embereket ? Mint egy tárgyat ?

És egy korai huszonéves miért vár el erőszakot,dominanciát ? Hol sérult a lelke ? És főleg, mikor ?


Lassan szégyellni kell az emberi érzéseket,érzelmeket....


Egyébként a kérdésre azt tudnám egy mondatban válaszolni, mindenhez két ember kell....Ha te érzel iránta,de ő szexre használ, akkor teríts neki, mondd el az érzéseidet. Ha ő nem változik, akkor lehet, az lenne a jobb, ha szépen kilépnél ebből.

Nem jó dolog húsnak lenni, ha nem is most,de később lelkileg megbosszulja magát.


Tartsd magad többre,sokkal többre, mint szextárs ! Aki másik embert kihasznál, aláz, dominál rajta, az a lelki sérult,nem is kevéssé. És nem is tudja,hogy milyen lelki gondokat tud okozni annak, akit "használ".

Jön egy olyan aki majd téged is szeretne,de nem tud hozzád közeledni, mert megszoktad, hogy te egy használati tárgy vagy.


Magam példája,hogy amikor egy értelmes sráccal ismerkedtem, azért nem léptunk tovább, mert képtelen volt kapcsolatba menni , érzelmeket nem tudta volna kezelni. És miért? Mert olyannal volt előtte, akinél töltő - urítő állomás szerepe volt...Egy idősebb férfi, aki szépen "dominálta "...

2021. jún. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

Férfi vagyok kedves 3-mas. :D Olvasd el mégegyszer alaposan, amit írtam. Semmi baj nincs azzal, ha nem értesz velem egyet, de attól még igazam van. Én sem azt írtam, hogy most valaki minden alkalommal drágázzon, de teljesen normális. Az, hogy érzelmek nélkül k*rsz valakit, az pedig a saját önzőséged/önzőségetek. Nyilván mindenhez két ember kell, szóval nincs ezzel sem baj, ha mindkét fél ezt akarja. Csak ne kezeljük már úgy ezt az egészet, hogy normális dolog tárgyként kezelni egy embert. :D Mert nem az. Nyugodtan elmehetsz szakemberhez, majd szépen felvilágosít, hogy miért ilyen a jellemed. Én is leszűrtem rólad már írásból dolgokat, szóval diagnózissal meg sok mindre fény derülne. Persze ez a te döntésed.


" Te milyen nemű vagy???? Ugye nő????"

Na látod, ezért nem kell feltételezni az emberekről dolgokat. :D Mert sokesetben semmi valóság alapja nincs. Te egy tipikus jósolgató vagy, aki tényként kezeli a gondolatait. Gondolkodási hiba. Nem bántásból akartam írni a hozzászólásomat, de ettől függetlenül én őszinte vagyok. Magyarok nem szeretik az őszinteséget, ezt már sokszor megtapasztaltam. Ezt tanultam, ez a munkám és nem fogom azt mondani egy deformált magatartásra, hogy normális és egészséges, ha nem az. :) Ennyi az egész. A te életed igazából, azt csinálsz vele, amit akarsz.


3-as

2021. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
*Kedves 4-es
2021. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 sandrisbp ***** válasza:
79%

Kedves utolsó!Nem kúrok senkivel érzelmek nélkül. De te erről nem tudhatsz semmit. Amúgy meg, ha úgy akarnám, legyen meg rá a jogom.

Nem az érzelmektől félek, vagy viszolygok, csak a hamis és üres, semmit nem jelentő verbális érzelemnyilvánításoktól.

2021. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok az aktív, de ő az idősebb jópár évvel. Köszi a válaszokat. Nem vagyok feminin és ő sem.
2021. jún. 14. 15:56
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sandrisbp! Tapasztalt ember átlát a hazugságokon. De most írtad le, hogy félsz, mert nem mered elfogadni más érézseit("csak a hamis és üres, semmit nem jelentő verbális érzelemnyilvánításoktól."). Mert negatívat tapasztaltál, nyilván többet és ezt kivetíted másokra. Viszont, ha nem lépsz túl a múlton, akkor nem fogsz tudni a jelenre fókuszálni és akkor nincs is értelme együtt lenni valakivel. Nyilván most párkapcsolatra értem, nem szexkapcsolatra. Én aztán tudnék neked olyanokat mesélni, hogy csak pislognál. Tapasztalatból beszélek, nem a levegőből szedem ezeket. Először mindenkinek magát kell rendbe hozni(fejben), különben a büdös életben nem lesz boldog és kiegyensúlyozott. De ezt mondhatom olyan embereknek, akik nem ismerik fel azt, hogy valami nincs rendbe velük. Az sem normális, ha valaki a sok kudarc miatt nem mer nyitni tovább. Akármennyire is annak kezeljük. Fel kel szépen nőni és megtanulni kezelni a negatív tapasztalatokat. Egyébként az arc nem tud hazudni. A mimikákból mindent le lehet szűrn a másikról. Csak azt is meg kell tanulni, hogy hogyan ismerd fel egy ember jellemét. Szavakkal tudunk hazudni, de arccal nem. :D Mert a mimikáink öröklöttek, szóval nem tudjuk megjátszani. Kivéve a szinészek, akik ezt tanulják és a pszichopaták. Ha fejleszted magadat, akkor nem fogsz viszolyogni, sem félni. Csak azért meg is kell dolgozni, nem pedig várni a csodát.
2021. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!