Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális ha órákon keresztül...

Normális ha órákon keresztül képes vagyok itt ülni és frissítgetni az oldalt, van-e új izgi kérdés???

Figyelt kérdés
Aztán így éjszaka felbosszantom magamat, hogy lapos az oldal?? Azért ide írtam mert ezt a kategóriát nézem leggyakrabban, mint gondolom sokan mások is. Bár izgi kérdések már nem nagyon vannak napközben sem de legalább akkor több új születik. Csinálnék mást, de akkor meg FOMO-m van, pedig nem tűnnek el a kérdések innen. Agyrém???
márc. 22. 00:16
1 2 3
 1/24 Másnapos Sárkány ***** válasza:
85%
Kedves barátom te GYK függő lettél! Ez komoly betegség, de el kell ismernem én is küzdöttem vele, illetve jelenleg kiújulni látszik. Nincs ezzel semmi baj, míg kontrollálni tudod a függőségedet, és nem ő kontrollál téged. Remélem mihamarabb kigyógyulsz, addig pedig élvezd a kérdések és válaszok tengerében való úszkálást velünk!
márc. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom kontrollálni, két hónapja itt ülök éjjel-nappal, ha reggel túl korán kelek, az első gondolatom, hogy basszus, alig lesz új kérdés a reggeli cigi-kávé mellé. xDDD
márc. 22. 00:25
 3/24 Másnapos Sárkány ***** válasza:
93%
Áá megfulladok a röhögéstől :D Alig lesz új kérdés XD Lesz ott bőven ne aggódj :D Mindig van és mindig lesz is. A gyakori örök és elpusztíthatatlan. :D
márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát nem ez a jellemző, régen azért egy éjfél és reggel 8-9 óra közötti szakaszban bőven született két új oldal. Most meg, hát, max 8-10 kérdés, jobb napokon, aminek a fele valami értékelhetetlen unalmas szar. xD
márc. 22. 00:31
 5/24 Másnapos Sárkány ***** válasza:
61%
Ez mondjuk sajnos igaz, régebben jobban pörgött az oldal. Főleg este és hajnalban indult be igazán az élet, jöttek az elborult kérdések szexualitás kategóriában a vissza-visszatérő trollokkal meg GYK celebekkel. Oh azok a régi szép idők...
márc. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én is GYK celeb voltam egy időben. (Kb. 2012-2014 körül.) Ma meg már celebkedni se lehet itt, mert mindenki szarik mindenkire. :((
márc. 22. 00:43
 7/24 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Együttérzek veled, ne búsúlj! :D Melyik celeb voltál? Talán még emlékszem rád, bár picit később kezdtem használni az oldalt.
márc. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom javasolni a túl korai kelésekhez, hogy olyankor újíts be néhány más topicot is. Hátha ott találsz valami gyöngyszemet. Hidd el, ezen az oldalon sose tudni, hol születik a nap kérdése.
márc. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#8

A kaját szoktam néha nézni ilyenkor, meg esetleg az üzletbe néha benézek, hátha tanulok valami újat. De azok se pörögnek annyira. Meg néha csak úgy átnézem a főoldalt. Az emberek is jó, ott legalább változatosak a kérdések, nem az az ötféle van mindig, máshogy megfogalmazva. A többi annyira nem izgat.


7# Valamelyik. :DDD Nem annyira főceleb, de rólam is született éjszakánként néha 1-1 fura kérdés. xD

márc. 22. 00:52
 10/24 anonim ***** válasza:
31%
Reggel cigi meg gyakori... jó proli vagy.
márc. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!