Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális ha órákon keresztül...

Normális ha órákon keresztül képes vagyok itt ülni és frissítgetni az oldalt, van-e új izgi kérdés???

Figyelt kérdés
Aztán így éjszaka felbosszantom magamat, hogy lapos az oldal?? Azért ide írtam mert ezt a kategóriát nézem leggyakrabban, mint gondolom sokan mások is. Bár izgi kérdések már nem nagyon vannak napközben sem de legalább akkor több új születik. Csinálnék mást, de akkor meg FOMO-m van, pedig nem tűnnek el a kérdések innen. Agyrém???
márc. 22. 00:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok másképp ezzel.
márc. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
28%

Lenne új kérdés itt, ha nem lenne ennyi tahó.

Pár napja írtam ki ide egyet, majd miután vagy 10-en elküldtek anyámba, én meg reagálta mindegyikre, végül törölték a kérdést.

Hát azért nem fogok kiírni kérdést, hogy szórakozzon itt valami bunkó, és ok nélkül sértegessen.

Még csak a lehetőséget se adja meg, hogy élőben szájbeverjem...

márc. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl jobban leköt a gyk, mint ismerősökkel csetelni. Inkább itt olvasgatok írkálok mint a messengeren..
márc. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"Én is GYK celeb voltam egy időben. (Kb. 2012-2014 körül)"



Melyik? A Jozsi vagyok es utalnak a lanyok? :)



39F incel

márc. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
87%
Én még viszonylag új vagyok de máris függő. Bár én inkább beszélgetni szeretek. N
márc. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
83%

Én is új vagyok a régi motorosokhoz képest és szeretek válaszokat adni, komolyan veszem a kérdéseket még akkor is ha úgy sejtem, hogy trollkodik valaki mert az jár az eszemben, hogy valaki aki ide jön lehet hasonló helyzetben nyugodtan.

Mondjuk régebben többször jártam itt, mostanság mással is lefoglalom magam és semmi kedvem ide feljárni. Míg tartott az újdonság varázsa amikor csak tehettem erre lógtam. De szerintem mindenki, vagy a többség így van vele. Persze ha rendesen függő vagy akkor nem ártana neked is mással is eltölteni az időd ami hasznosabb legalább egy kicsit.

márc. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 NTBS ***** válasza:
Az újdonság varázsa, majd elmúlik.
márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egészséges. Nem egészséges mert túl sok felesleges információt kap az agyad, hülyeségekről

És függő vagy.

Sajnos tudom, mert néha én is rá függők, elég könnyű mert nem járok társaságba és barátaim sincsenek, illetve Instagramom sincs.

Szóval ja, az ilyeneknek mint én nem ajánlott sokat lógni ilyen oldalakon

márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%

+ rakd le a telót, kapcsold ki a képet, és inkább menj ki a szabadba. Vagy néz filmet, tanulj, olvass könyvet, foglald el magad mással.

Néha ez a fórum olvasás jobban kiemrít mint az 1-2 óra gémelés

márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Szeretlek.
márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!