Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális ha órákon keresztül...

Normális ha órákon keresztül képes vagyok itt ülni és frissítgetni az oldalt, van-e új izgi kérdés???

Figyelt kérdés
Aztán így éjszaka felbosszantom magamat, hogy lapos az oldal?? Azért ide írtam mert ezt a kategóriát nézem leggyakrabban, mint gondolom sokan mások is. Bár izgi kérdések már nem nagyon vannak napközben sem de legalább akkor több új születik. Csinálnék mást, de akkor meg FOMO-m van, pedig nem tűnnek el a kérdések innen. Agyrém???
márc. 22. 00:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
71%

Nincs más érdeklődési köröd igazán, vagy menekülsz a valóságod elől, vagy/és gyáva vagy az élethez, pl hogy trollkodj, viccelődj ismerőseiddel vagy kimondj dolgokat.


Esetleg szociális élet hiánya.


Az agyad ingert keres az helyett, hogy ingert alkotna a való életben bármilyen formában.


Stb.


Ilyen szintű függőségkor érdemes elgondolkodni magadon, jelen helyzeteden.

márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
65%
A 21es válaszoló le van pontozva, de igaza van.
márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Normális-e vagy sem?

Hát, akkor én sem vagyok normális.


Szerintem hasznos itt tölteni az időt. Az ember okosodik, tanul valamit, sőt át tudja adni saját tapasztalatát egy másik embertársának. Ráadásként nem ítélkezünk a másik kinézete alapján, mivel nem látjuk egymást. Plusz ugye kérdéssel és válasszal akár még évtizedeken át segíthatjük embertársaink informálódását.


Ez így jó dolog és valószínűleg dopamin is termelődik a nap folyamán bennem, különben nem függenénk rá erre. Már néhány éve én is ezt csinálom. Néha egy-egy videojáték kirángat a kérdések és válaszok közül egy kis időre. Az Elden Rind úgy 2 hónapra elfelejtette velem a gyakori kérdések létezését.

De őszintén? Azért járunk ide, mert unatkozok, ráadásként ez még ingyen is van. Ha lenne érdekesebb dolog az életemben, akkor nem járnék ide. De nincs. Magányra is egészen jó gyógyír. Meg úgy őszintén , nekem 8 óra munka után már nincs igazán kedvem sehova sem elmenni. Akadnak érdekességek az életemben, ha pedig nem értem ezeket az érdekességeket, akkor kérdezek. Nekem vallás, valláskritika még a kedvencem. Néha ezoteriában is trollkodom. Valahol ki kell ereszteni a gőzt is.

Nekem ez pótcselekvés. A munkatársaimat csak nem téríthetem meg folyamatosan, hamar megunnák. Így ezt a részét itt ki tudom adni magamból. Szokatlan agymenéseimet is itt adom ki magamból.


Jó ez így.

márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Na, sikerült leszokni, kérdező? :)
márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!