Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek jó és kedves?...

Hogyan legyek jó és kedves? Nem pedig rossz és gonosz? 18/f

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 22:03
1 2
 1/12 Bujtogató válasza:
100%
Állj vissza a sötét oldalról.
2010. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 nielindi ***** válasza:
miért vagy rossz és gonosz??
2010. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért vagy rossz és gonosz?

Neked mit jelent? És milyen akarsz lenni? Kicsit bővebben...

2010. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Seraph válasza:
100%
Amikor bármi rossz vagy gonosz dolgot tennél, egyszerűen, gondolkodás nélkül tedd pontosan az ellenkezőjét. Komolyan. Aztán egy idő után benned lesz, hogy ez mennyivel más érzés és megszűnik a késztetés a rosszra.
2010. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyébként itt most el lehetne beszélgetni arról, hogy mi valóban a jó és mi valóban a rossz...

De egyáltalán a jó és a rossz ellentéteti egymásnak?

2010. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

rossz gonosz szerintem azt jelent nala, hogy ilyen gyorsan es eros hangon eltekeri a valaszat, meg mindenre fellengzosen valaszol. nem tud kedvesen valaszolni valakinek, vagy nyalat folyasztani.

de aztan lehet hogy tevedek.

2010. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ha vki érzelmileg közeledik hozzám vagy vki megszeret azt minig ellököm vagy eltaszítom magamtól és mindig rossz dolgot teszek a bizonyos illető/illetőkkel csak hogy felejcsen el kb ez van bővebben
2010. okt. 26. 22:11
 8/12 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, amit leírtál.

Nálam ez azért volt, mert nem éreztem, hogy egy exem igazán szeret. Ezért érzelmi mellőzéssel próbáltam "kikényszeríteni" belőle a szeretetét. Nem sikerült. Egy pszichológus viszont segített nekem.

2010. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem szerretnék pszichológushoz menni
2010. okt. 27. 15:50
 10/12 anonim ***** válasza:
:S
2010. nov. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!