Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek kedves közkedvel...

Hogyan legyek kedves közkedvelt személyiség?

Figyelt kérdés
Legyszi adjatok tippeket hogyan változzak meg halam üldözni fog!
2009. ápr. 23. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem adok tanácsot, mert nem kedvelem a halakat. Pláne ha üldözni fog.
2009. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
először is legyél kedves! Hallgass meg másokat, ne erőltesd rá a véleményedet másokra! Ne próbáld megváltoztatni az emberek hozzáállását a dolgokhoz kioktatással, meg ilyenekkel, helyette inkább a rávezetést használd! Szerezz csomó barátot, és az ellenségeiddel békülj ki, ha vannak! Ne szólj bele más ember vallási vagy faji, vagy egyéb nézeteibe, még akkor sem, ha azok nagyon szélsőségesek! Nem szabad, másoknak ellentmondanod sem, nyomós indok nélkül! Ne üsd bele az orrodat más dolgába! Segíts az elesetteken, meg a bajba jutottakon! Ne árts tetteiddel másoknak! Mindig maradj higgadt és megfontolt! Megjelenésed, beszéded sugározzon magabiztosságot és józanságot! Légy karizmatikus személyiség és figyelj oda a megjelenésedre! Legyél önfeláldozó a barátaidhoz! Legyen jó humorérzéked! Ne legyél NAGYKÉPŰ és flegma sem, még akkor sem, ha épp nagyon megbántottak valamivel! Szóval ha ezeket a szabályokat mind betartod, akkor talán közkedvelt lehetsz! De kevés ember van, aki mindezt be tudja tartani! Röviden és tömören, minden rossz tulajdonságodtól meg kell szabadulnod! Egy iő után közkedvelt lehetsz, de az lehet hosszú időt is igénybe vehet! De ha ezt az utat választod, akkor le kell mondanod a káros szenvedélyek egy részéről is! Na jó, néha egy spangli a haverokkal belefér! XD
2009. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nekem nem jó mindenkivel jóba lenni. Amit az előttem hozzászóló írt azok hasznosak, de ne mindenkivel viselkedj úgy, mert - szeritem - kivert kutyának tűnsz akinek nincs barátja és próbál hízelegni. Csak akkor viselkedj úgy, ha valakinek a barátsága kell, és szerintem inkább legyél nagyképű azokkal szemben akik neked nem fontosak, többre tartanak úgy, és magad szemébe is többnek tűnsz. De figyelj ez emberfüggő, ezt csak én látom így, nekem így a jó.
2009. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző hozzászóló vagyok még azt szerettem volna írni hogyha mindenkivel jóba vagy akkor legyél tisztába azzal is hogy mindenkinek meg kell felelned, az meg nagyon nehéz sőt lehetetlen.
2009. ápr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt javallom, hogy egy kicsit nézz utána a hipnózisnak, mert a mindennapi életben nagyon hasznos lehet az a szuggesztív (meggyőző) erő, amit elsajátíthatsz ily módon.

Másrészt: ha népszerű akarsz lenni, a külsőd semmiképp ne hanyagold el, genya dolog, de a szépeket megbecsülik. Továbbá légy hasznos, legalábbis tartsanak annak- ha jelen vagy egy társaságban, mindig tedd hozzá a magadét, ha elmész, érezzék a hiányod. Végül nem árt figyelned a többi ember reakcióit, az segít eldönteni, hogy jó úton jársz-e.

2009. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és hozzászólók, mi van akkor ha valaki ezek ellenére is utál?
2011. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kakipuki válasza:
az egy fasz
2014. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!