Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Komoly gondok vannak! Segítség...

Komoly gondok vannak! Segítség kéne! Mit javasoltok/ajánlotok? SÜRGŐS.

Figyelt kérdés
Önbizalom semmi. Nagyon kövér vagyok és le kéne tudni fogyni, de sehogy sem ment. Kéne űzni valamilyen sportot versenyszerűen, de nem tudom, hogy mit. Igazából a foci lenne a legjobb, de abból túl béna vagyok, és elkezdeni sem tudom, mivel a fiúknak (legalábbis nekem) állandóan erőltetik a focit, ahol csak egy dolog történik: leégek (nem a naptól, hanem mert olyan ciki, amit csinálok:):()
2010. okt. 27. 13:42
 1/6 anonim válasza:
Szaladj, rengeteget menj kocogni, naponta 3-4órát, vigyázz az étrendedre, kerüljed a zsírosat, és az esti falatozást is felejtsd el, meglátod, hogy akkor 1 héten belül minden másképp lesz. Kitartás!
2010. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És sport versenyszerűen? Kössz az ötleted, de erre egyszerűen nem vagyok képes, amit mondtál. De a válasz hasznos
2010. okt. 27. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az orvosoddal vagy egy dietetikussal, táplálkozási szakértővel beszéld meg elsősorban, hogy neked milyen diéta és sport való. Ha csak úgy belevágsz valamibe, talán többet ártasz majd vele, mint használsz. Ha pl. nagyon sok rajtad a fölösleges súly, én nem ajánlom a napi kocogást, mert tönkre vágod az ízületeidet.

Sportokkal kapcsban először is tudni kéne, hogy te milyen beállítottságú ember vagy, ugyanis vannak művészeti sportok (pl. tánc, korcsonya), csapatjátékok (foci, hoki, kosár...), közösségi sportok (bowling, teke, golf), egyedül végezhető sportok (futás, úszás, testépítés...). Mindent lehet versenyszerűen űzni, akár a curlinget is. :)


A diétával kapcsban ugyanígy tudni kéne, hogy melyik jönne be neked leginkább, milyen jelenleg az egészséged, mit bír el a szervezeted. Ehhez kell a szakértő. Ne szégyelld magad, az a munkája, hogy tanácsot adjon.


Mindenesetre próbálj meg lassan és egészségesen fogyni, ne kapkodj, de maradj erős és következetes. Ha önmagadnak bizonyítasz, az önbizalom is meg fog jönni. Sok sikert! :)

2010. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj biciklizni, napi 1-2 órát, és távolsághoz kösd a célodat. Hova valósi vagy?
2010. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Innen kezdjed, garantáltan le fogsz fogyni:

[link]

Sok sikert!

:)

2010. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
agykontrollal sokan lefogytak es nem csak a kiloktol szbadultak meg, az egesz eletuk megvaltozott, ezt mondjak masok.... persze attol meg nem muszaj elhinni, sajat tapasztalat ami garantalja a dolgot
2010. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!