Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha még nem bír megülni a...

Ha még nem bír megülni a babám, akkor kizárólag vízszintesbe lehet sétáltatni, vagy belerakhatom a sport részbe, amit nem lehet teljesen vizszintesbe rakni? 7,5 hónapos.

Figyelt kérdés
Néha olyan ciki mózesezni mert a nála kisebbek már sportba vannak,igaz elvannak dőlve mint a krumpliszsák,de az teljesen ülőkocsi.
2010. márc. 18. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam,hogy amíg alszik,addig vízszintben van,ha felébred,akkor szoktam felültetni,akkor már nem is vagyunk kint sokáig.Húzza fel magát,felültetem,és elnézelődik.

Szerintem ha a kocsit 175-170 fokig lehet dönteni,abban már aludni is tud ennyi idős baba.Az én lányom is egyszer így aludt.

7 hós

2010. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy beleteheted a sportrészbe! Nem baj ebben a korban már ha nem teljesen vízszintesen van, de azért legyen kicsit megdöntve az ülés. Amolyan félig fekvő/félig ülő pozícióra gondolok. Azt már nyugodtan lehet ilyen idősen.
2010. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
mindegy hogy ciki vagy nem ciki ha nincs még kifejlődve a megfelelő izomzata nem tesz jót neki ha ilyen terhelésnek tesszük ki, hiszen nem tudja megtartani magát összenyomódnak a belső szervei és a gerincének sem tesz jót.
2010. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam nem tud felülni, viszont ha felültetem, akkor megül egyedül, nem dől el. Mi már 5 hónapos korától nem fektetjük a kocsiban, mert nem marad meg úgy benne, félig ülő helyzetben van a babakocsi. Ha elalszik, akkor leteszem, de van, hogy felébred, akkor meg vissza, mert üvölt.

6 hónapos fiúcska anyukája

2010. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13,25-től kérdezném, hogy akkor addig, amíg nem tud ülni, ne vidd sehová a gyereket? Mert a bébihordókban sem fekszenek ám! (B)
2010. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként kisfiam 7 hetes koráig volt hajlandó elviselni a mózest, tovább nem. Utána csak üvöltött benne. Úgyhogy a babakocsi bébihordójával mentünk sétálni, most meg már abban sem marad meg séta alatt, szóval kénytelen voltam elővenni a sport részt (5,5 hós). Természetesen döntve van a háttámlája, de élvezi, hogy kilát belőle. (B)
2010. márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jaaaj Banyuci,na láááátod??? Már megint imádom ha válaszolsz! :)

És mit adsz rá a sportba? Tudod?? Egyforma a kocsink! :)

A 8 éves lányomnál nem volt ilyen problémám,mert akkor olyan volt a kocsi,hogy teljesen vizszintbe lehetett dönteni és kész,de most más a helyzet.

2010. márc. 18. 13:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Hihi. :)

Ma biztosan kimegyünk, mert árnyékban van 14 fok. Adok rá egy harinnyát, egy kívül susogós, belül pedig vékony termó anyagú kantáros gatyót, fölülre pedig egy vékony pamut pulcsi, és egy kiskabát (szintén belül termó anyag, kívül kötött). (B)

2010. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na meg persze satyi és cipő. :)

Persze mindig viszek magammal egy takarót, de Atim állandóan izzad (tiszta apja, utálja, ha melege van). (B)

2010. márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!