Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Espiro Magic babakocsinak...

Espiro Magic babakocsinak emelhető a lábtartó része? Szóval vízszintesbe tehető?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a támla 170 fokig dönthető, de érdekelne, hogy a lábtartó is mozgatható-e, vagy az fix? Mennyi idős kortól használható?
2011. júl. 14. 07:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

szia4

Igen vízszintbe tudod tenni a lábtartót, és úgy emlékszem 6-hós kortól 4-éves korig 20kg-ig jó az Espiro Magic 3

2011. júl. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Jövő héten 5 hónapos lesz a lányom, akkor már megéri ilyet venni szerintem.
2011. júl. 14. 08:02
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia!Espiro 3-unk van lassan 1,5 éve.Sajnos a lábtartó NEM mozgatható!Én azt gondolom mivel dönthető majdnem vízszinteség a támla ,egész kicsi kortól ajánlom..Nekem 6 hónaposvolt a kisfiamamikor megvettem.Nagyon jó kis kocsi ,bátran ajánlom!
2011. júl. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Most ez lehet, hogy hülye kérdés, de ha megdöntöm, mert még neki meg kell, akkor nem fog lógni a lába? Valahogy olyan furi nekem, hogy a lábtartó lefelé van.
2011. júl. 14. 08:17
 5/18 anonim ***** válasza:
Amíg pici volta fiam majdnem hogy le sem ért a lába.Tehát ha fekteted annyira fel lehet "tólni" a babát,hogy nem lóg a lába.Ez egy hatalmas kocsi.Most 2 éves elmúlt 95 cm és vígan alszik benne!
2011. júl. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert 5 hónaposan a kicsim kb. 70 centi. :) És nehogy kényelmetlen legyen. De majd kipróbálom személyesen.
2011. júl. 14. 08:38
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem állítható a lábtartó!!!!De még nem is fog elérni addig!
2011. júl. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

kedves utolsó:

állítható és meg is lehet támasztani vízszintbe! egy barátnőmnek ilyen kocsija van és pont láttam alvós képet a kisfiáról benne!

amúgy ha 5-hós a babád akkor kelleni fog egy szűkítő ülésbetét bele neki mert ez egy tágas és széles kocsi és simán kényelmetlen lenne, neki

2011. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok itt egy kép a linken ahol felfelé álla lábtartó:)

[link]

2011. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi a képet, így már látom. De hol lehet szűkítőt venni? Egyébként nagy baba, akkora kb., mint egy 6-7 hónapos. Akkor is érdemes venni bele?
2011. júl. 14. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!