Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeri valaki ezt a tel....

Ismeri valaki ezt a tel. Számot? +3613004063. Tudakozó adatbázisában nincs. Esetleg másnak tapasztalat ezzel a számmal?

Figyelt kérdés
4 alkalommal hívott. Múlt héten hétfőn, kedden, tegnap és ma. Először, felvettem, semmi,9 mp-ig tartottam, majd letettem, a többi alkalommal csak megcsörgetett, meg sem várta, amíg felveszem. Furcsának tartom, nem is értem.
2013. febr. 19. 11:23
1 2
 1/16 anonim válasza:
Engem ma és tegnap hívott, de már nem használom azt a telefont, így nem volt nálam napközben, csak láttam, hogy nem fogadott hívásom van. Visszahívni nem tudom és nem is akarom igazán.. Ha valaki tudja mi ez, legyen szíves szólni :D köszi :D
2013. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Tamy16 válasza:
Engem is már kétszer hívott ez a szám.Úgy Látom nem csak engem hívogat. A legutóbbi hívás pár perce történt. Én is most próbálok utánajárni mi is ez a szám, de eddig én sem jártam sikerrel.
2013. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
engem ma megint hívott, de ma sem volt nálam az a telefon. (az első vagyok)
2013. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
engem 3napja hívogat,van hogy naponta többször,kicsit irritál,de akkor nem vagyok vele egyedül
2013. febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Engem is hívott, de az ilyen számokat alapból nem veszem fel :) Tuti valami hirdetéses gyökérség..
2013. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
nah csatlakozom én is, engem is ma hívott először, de én is úgy szoktam hogy az ilyet véletlen sem veszem fel..:) csak remélem nem fog túl sűrűn hívogatni, nah mert az már nemkicsit idegesítő lenne..
2013. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Engem hívott kétszer, egyszer múlt héten egyszer meg ma, a +361 30040 stimmel, de egyszer 57 egyszer meg 71 volt a vége. Tudakozó egyiket sem ismeri.


Először nem vettem fel, de a másodikat felvettem, mert elméletileg várhatok ismeretlen Pesti számról hívást. De felvettem és beindult valami ilyen áriázós zene, hogy lalalalaaa lalalalaa ilyen hangszeres f@sz se tudja mi, így letettem. Nem tudom, biztos ez lett volna a hatásos bevezető ahhoz, hogy akarok-e venni, karkötőt, bambusz gatyát, borotvát stb. Többet nem veszem fel.

2013. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nahát, látom nem vagyok egyedül, a tudat határozottan vigasztal. :) Köszönöm a reagálásokat, további "áldozatok" jelentkezését várom, főleg, ha valaki rá is jön, mi a bánatos kis, kutyafüle ez, ugyanis kíváncsiságom most már egyre határtalanabb - bár azóta, hogy beírtam ide a kérdést, lekoccolt. Biztosan olvasta és beparázott!


Amúgy a bambuszgatya szerintem nagyon dögös cucc lehet! :DDD

2013. febr. 26. 06:07
 9/16 anonim ***** válasza:
Tegnap hívott még egyszer, akkor 73 volt a vége. Én nem is tudom ilyenek, hogy működhetnek.
2013. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Tamy16 válasza:
Engem is megint hívogat ez a szám csak a két utolsó számjegye más. Amikkel eddig én találkoztam az a +3613004069, +3613004075, +3613004063
2013. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!