Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiú és lány között létezik...

Fiú és lány között létezik barátság?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 17:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
igen.
2010. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egyértleműen nem létezik. Nagyon sok olyan dolgot lehet olvasni, vagy hallani róla, hogy például: beleszerettem a legjobb barátomba. Nekem sem működik a barátkozás lányokkal, mert egy idő után vagy ő kedvel meg engem vagy én őt.
2010. okt. 28. 17:16
 3/17 anonim ***** válasza:
pedig létezhet
2010. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Létezik hát, nekem van egy nagyon jó lány barátom :):) Az a titka am hogy akkor lehet ilyen barátság ha fizikailag egyáltalán nem vonzóak a másiknak. A csaj ismerősöm kicsit duci és nekem egyáltalán nem jönnek be a kövérebb csajok, neki én meg túl "kisfiús" vok és ő a magánál sokkal idősebbeket (5-10 év) szereti. Szal tök jó barátok vunk de nem jönnénk össze semmi pénzért.

17/F

2010. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ma 17:48

Ezzel igy már eggyett értek,ha nem jön be a csaj akkor talán lehet..

2010. okt. 28. 17:54
 6/17 anonim ***** válasza:

Lehet :D

De én beleszerettem... :S és nem is találkoztam vele soha, mert nagyon messze lakik :(

és nem nagyon érdekel hogy hogy néz ki...

(tudom hogynéz ki)

2010. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ÁLMODOZNI SZABAD
2010. okt. 28. 18:21
 8/17 anonim ***** válasza:
en a nyaron megismertem egy sracot, nagyon jo baratsag alakult ki kozottunk:) olyan jol elvoltunk...mar mar kezdtem azt hinni, hogy "hee tenyleg letezik fiu es lany kozott igaz baratsag!"... anyira orultem ennek a kapcsolatnak, aztan egyik este kiultunk sorozni, telihold volt gyonyoru csillagos eg... kicsit kezdett hideg lenni, osszebujtunk a pokroc alatt epp csak a fejunk maradt kint:)).. egy furcsa erzes tamadt ram a hajat kezdtem simogatni o meg elaludt a vallamon:) es vege lett az igaz baratsagnak!
2010. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tanulságos történet!
2010. okt. 28. 20:24
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

:S

Én is beleszerettem a legjobb barátomba! Egy kis idő után meg kénytelen az ember beleszeretni! Akaratán kívül. Ez az élet rendje!

2010. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!