Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik igaz barátság?

Létezik igaz barátság?

Figyelt kérdés
Milyen az nekem soha nem volt igaz barátom ..sőt még a közelébe se járt senki! Vgay nem is létezik? Miylen az egyáltalán?
2009. szept. 26. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen.Elég rossz lehet Neked,hogy még nem tapasztaltad.Most perpill nekem sincs igazi barátom,de én legalább tudom,milyen az.
2009. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Mi más pecsételhetne meg egy barátságot, mind a közös hányás?"
2009. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ritka,mint a fehér holló.A legtöbb igazinak mondott barátság egy idő után elmúlik.,és legtöbbször haraggal.Annak van sok barátja,aki képes a magánügyeit,érzéseit megosztani egy másik emberrel.Nem baj,hogy még nem találkoztál ilyen emberrel,legalább nem kellett csalódnod senkiben.
2009. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez az ,hogy sok mindnekiben csalódtam,mert nem igazi barát ,csak éppen nincs más vagy stb..
2009. szept. 26. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
nem létezik, ahogy nagy Ő sem. menyország és pokol is hamrabb létezik, mint ezek. szerintem. :)
2009. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Milyen az nekem soha nem volt igaz barátom ..sőt még a közelébe se járt senki! Vgay nem is létezik? Miylen az egyáltalán?"


vGAY?????????????????????????

2009. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
vagy bocsi gyorsan gépeltem!
2009. szept. 26. 22:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Nekem pl eleg sok haverom van, de baratom igen keves. De van. Bar nem latjuk egymast tul gyakran, nem is beszelgetunk minden nap, de tudom, hogy van kire tamaszkodnom, szamithatok ra, ha eppen ugy adodik, es o is enram. Van egy mondas, kb. igy hangzik: Az igaz baratsag olyan, mint a negylevelu lohere: nehez talalni, de szerencses vagy, ha rendelkezel vele.
2009. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Voltak, akik a közelében jártak esetemben. Talán most van valaki. Nagyon elrongyolódott ez a szó is, hogy barátság.
2011. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!