Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hangokat hallok, mondatokat a...

Hangokat hallok, mondatokat a fejembe, mennyire baj?

Figyelt kérdés
Ezek a hangok nem annyira durvak, kb 3 hete kezdodtek, annyi a lenyeg hogy barmikor amikor egy csaladtagommal beszelek akit nagyon szeretek (pl. Mamam vagy anyum) olyan mondatok szolalnak meg a fejembe, hogy “barcsak meghalna”, vagy “barcsak ….” Es utana eszhezkapok altalaban valamit csinalok(megutom magam, vagy megcsipem) hogy eszembe juttassam, ilyeneket nem kene gondolni. De igazabol tudom, hogy ezeket a mondatokat en nem gondolom komolyan, olyan mintha valaki/valami mondana helyettem. Kerlek segitsetek, ez betegseg vagy fordulnom kene valakihez segitsegert?

máj. 13. 19:40
 1/8 anonim válasza:
8%

Nagy baj, keress fel valami pszichológust. Kezeltesd, mert így is van elég beteg pszichopata ember a világon, egyre több sajnos és nem hiányzik még egy. Főleg ha már felismerted, hogy ez nem oké.


Nem hiányzik senkinek, hogy neadj isten bánts valakit vagy magad mert nem teszel ellene.

máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérj védelmet Mihály arkangyaltól.
máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
*szerintem lehet,hogy valami nemjó entitás környékez téged.
máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
*De nem értek hozzá.
máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
En se ertek hozza, ebbe egyformak vagyunk
máj. 13. 20:01
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
22%
Amiket tapasztalsz, azt a felborult bélflóra okozza. Sürgősen tedd rendbe az étrendedet, mert itt nem fog megállni a történet.
máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a pszichiáter okozza, így akarja elérni, hogy befeküdj egy kis gyógyszerbeállításra.
máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hozzám is beszélt egy ideig, viszont miután már én beszéltem hozzá, abba hagyta. Valószínűleg rájött, hogy milyen idegesítő!
máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!