Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem biztos, de szerintem nem...

Nem biztos, de szerintem nem fogadnak el, mit tehetnék annak érdekében, hogy ne cikizzenek? Megváltozni nem fogok, nem értem őket, az nem vagyok különs meg semmi, mégsem fogadnak el, de miért?

Figyelt kérdés
14éves lány vok és ma(ez az 1. nap szünet után)azért cikiztek,mert félre van fésülve a frufrum a bnőim szerint jó,és nekem is tetszik.mégis zavar amiért cikiztek a fiúk,azt mondták \'\'mivan kihullott a hajad az ekcémám miatt?\'\'engem eléggé zavart,de nem mertem visszapofázni.arra gondoltam,hogy minden csoda 3 napig tart,és majd abba haggyák,de elhatároztam,hogy ha hnap is beszólnak h kooopaaasz,akkor azt mondom nekik,hogy nekem tetszik és ez a lényeg.Így talán észre veszik hogy nem érdekel a véleményük és kész.szerintetek jól cselekszem?mit csináljak?
2009. jan. 5. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
5%

Ezt semmi képpen ne csináld!

Attól csak mégjobban megutálnak és cikizni fognak.

Szerintem csináld meg rendesen a hajadat!

2009. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Már miért csinálná meg a haját másképp, ha neki így jó? Én biztos nem változtatnék csak azért, hogy másoknak megfeleljek.

Sztem ne szólj nekik vissza semmit, nézd őket semminek, ne alacsonyodj le az ő szintjükre..

Elég szánalmas ahogy viselkednek, de 14 éves fiuktól amúgy is mit vársz..

Én már idősebb vagyok vmivel, nekem mindig egy felnőtt nő szólogat be.. mármint a kora alapján felnőtt, de amugy a viselkedése elég gyerekes. Én már csak nevetek rajta magamban.. Aki cikiz, azért teszi, mert így próbál többnek látszani nálad. Az ilyenek az én szememben senkik.

2009. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1 válaszoló:köszi a tanácsot,de miért csináljam meg rendesen a hajam,így is normális és mások szerint jól néz ki.azokkal a fiúkkal meg sosem voltam jóban...

2-||- :neked is köszi,és igazad miért változtassam meg ha nekem tetszik:)

2009. jan. 5. 19:19
 4/8 A kérdező kommentje:
vki másnak tanácsa,ötlete mit csináljak?
2009. jan. 5. 19:20
 5/8 anonim válasza:
32%

Kedvenc írónőm szerint az ilyen helyzetekben a legjobb fegyver "a vállról indítható rándítás". :)


Hagyd a hajad, ahogy van. És ne szólj vissza. Végképp ne akard elérni, hogy ők is megértsék, micsoda bravúros módját választották annak, hogy közhírré tegyék a tahóságukat. Mert nem fogják. Cseppet sem hatná meg őket, hogy neked fájdalmat okoznak.

Csak tudd, hogy több vagy. Ilyen egyszerq és nagyszerq.

Semmivel nem tudod jobban kedvüket szegni, mint azzal, ha őszintén sugárzik belőled, hogy nem köt le a kicsinyességnek ezen megnyilvánulása.

Lesznek majd még felnőttek is, akik gyerekesen viselkednek veled - és ez mélységesen szomorú tud lenni.


Az egyetlen, amit tehetsz: a vállról indítható rándítás. (És így flottul kihagyod az áldozati szerepkört - ez fontos.)


A többi ember amúgy is sokkal érdekesebb, mint a szekálók. :)

2009. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan tipus vagy, akkor visszaszolsz mindenkinek. De ahogy ezeket leirtad, szerintem nem vagy az, nem érnél el vele semmitt, szerintem hagy őket. Jobb is ha nem arrol vagy hires, hogy nagy a szád. Mert a végén már oda jutnátok, hogy csak a szád nagy. Na ekkor jönne egy ujjabb kérdés ezen az oldalon, hogy megkéne-e verni őket..és a dolog elfajulna. Az oldalra fésült haj, meg nagy divat lett, ha neked is és barátnőidnek is tetszik, akkor a fiukkal van a baj. Nézd őket levegőnek, és ha fiuk társaságára vágysz, nézz körül más osztályokba, vagy ismerkedj neten.
2009. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

végre vki,aki szerint divat a oldalra fésült haj:)

nagyon szépen köszi

2009. jan. 7. 17:03
 8/8 anonim válasza:
Szerintem is divat. :)
2009. jan. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!