Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan is lehet egészen...

Honnan is lehet egészen pontosan tudni, hogy meleg vagyok-e?

Figyelt kérdés
Bár tudom, hogy még fiatal vagyok ehhez, de mégis vannak kétségeim a szexualitásomat illetően és kíváncsi lennék, hogyan tudnék meggyőzödni róla. Mit jelent egészen pontosan melegnek lenni, hogyan fedezhetem fel, milyen jeleket keressek magamban és mit tegyek, ha kiderülne, hogy tényleg az vagyok?
2010. okt. 28. 23:50
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Na, meleg lettél?
2017. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Sziasztok. A témához csak annyit tudnék hozzá fűzni, hogy mint leszbikus (akármennyire is nem akarom) aláírom, hogy heteronak lenni könnyebb lenne, de aki melegnek születik, annak nincs választása. Nagyszerű példa vagyok erre az esetre. 13 évesen beleszerettem a legjobb barátnőmbe, aki ráadásul nagy homofób, és ezért nem vallottam be neki az érzéseimet. Tartottam egyfajta távolságot, és a változókor előrehaladtával kiszerettem belőle, de ugyan úgy nem hozott lázba sem egy kockás has sem egy férfi hímtag. Jobban tetszettek a nőies idomok, középiskolában jóban lettem egy lány osztálytársammal, neki szilveszterkor bevallottam, azt mondta ő nem tudna ilyen lenni, de csodálja a bátorságom, és attól a naptól kezdve mondjon bárki bármit ha ő elfogad a többiek nem érdekelnek. Hiába próbáltam hetero életmódot élni nem ment, minden ember a boldogságot keresi és ha te egy hetero kapcsolatban nem vagy/ nem leszel boldog akkor kár erőltetni, mert a boldogtalanságod feltűnő annak aki igazán szeret.
2017. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!