Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Furcsa személyiség vagyok...

Furcsa személyiség vagyok vagy normális?

Figyelt kérdés

Imádom a kígyókat,tartok is otthon 2 gabonasiklót.Csak rockot hallgatok.Utálom a lányos dolgokat(smink,ruha-cipővásárlás,röhögcsélés,hülye beszéd[csi végződésűek pl]...stb).Véleményem szerint a politikusok csak azért vannak az ország élén,mert sok pénzt ki tudnak lopni az ország sorsa csak mellékes.Nem sajnálok megölni egy rágcsálót,ha siklómnak kell enni adni+azokat sem sajnálom amik előre le vannak fagyasztva(hogy meg kellett ölni őket).Nem vonzanak az aranyosnak tartott állatok(macska,kutya,hörcsög...stb).Igaz nem bántok ok nélkül.Szeretek dekoltázs nélküli pólókat és nadrágokat(amikből nincs ki a se**em) hordani és csak lapostalpú cipőkben járok,mert szerintem kényelmesebbek és praktikusabbak.A kinézet nálam nem fontos.Mindenkit az alapján ítélek meg,ahogy megismerem,külsőről soha.Elfogadok mindenkit olyannak amilyen,nem mondom senkinek,hogy pl ne hallgasd popot,mert az nem jó,csak a rock, azért mert én nem szeretem.Maximum annyit,hogy hallgasd meg hátha bejön ha nem akkor meg nem.

Nem barátkozok senkivel,aki nem fogad el olyannak amilyen vagyok,beleszól abba mi én vagyok.Sokan azt mondták ne legyek rocker,mert Nekik ez nem tetszik.Azt is mondták,hogy a rockerek rondák és bunkók is.Hát el is hiszem,hogy bunkók ha ilyen popot hallgató hülye gyerekek(vannak kivételek is persze,ez nem nekik szól) csesztették őket.Ne is várjanak mást.

Kárörvendő vagyok.Ha egy személlyel akit okkal utálok rossz dolog történik boldog leszek.De a barátaimmal együtt érzek.Utálom ha egy idősebb bánt egy fiatalabbat.Utálom a hazugságokat és a pletykákat,megszinte mindent aminek nincs valóságalapja(blikk,story...stb szennylapok).

Viszont szeretem a kedves,őszinte és megbízható embereket,akikre mindig lehet számítani,ha gáz van.Szeretem ha a szemembe mondják,hogy utálnak,ha olyat tettem amivel kiérdemeltem(pl bunkó voltam valakivel mert rossz napom volt).Nem örülök persze,de ez még mindig jobb mintha a hátam mögött szidnának.Én is mindig megmondom mindenkinek mit gondolok róla,nem a háta mögött szidom,de hátba kapom ezt is.Azt mondják az igazság helyett,hogy bunkó vagyok,nekem kezdik el,hogy megsértettem ok nélkül.

Nem barátkozok lányokkal,mert pletykásak azok akikkel egy iskolába/osztályba járok és semmi közös nincs bennünk.Ők pasiznak,én nem;ők kivágott textilekben rázzák magukat,én nem;őszinte vagyok,ők pedig nem...stb.

Rockkoncerteken szerzek barátokat,mert ők nem néznek le a stílusom miatt.


2010. okt. 29. 16:21
 1/10 Réti bubuzér ***** válasza:
58%
Szélesterpesz, rockandroll!!!!!!!!! <3
2010. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális vagy,és átlagos.
2010. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát számomra biztos nem ez a normális. Kicsit "elvont" vagy számomra. Lány vagyok én se beszélek csi végződéssel, meg nem röhögcsélek ok nélkül. Viszont szeretek barátkozni és beszélgetni meg viccelődni. De nemtudom ha egy olyan emberrel találkoznék mint te és tudnám róla ezeket azt gondolnám hogy valamilyen sérelme van. Nem attól mert rockot hallgatsz (nincs vele problémám bár én nem szeretem) hanem azokból amiket leirtál. Vagy azt hinném hogy nem vagy önmagaddal megelégedve és ugyamond lázadsz a saját tudtodon kívűl, vagy egyszszerűen csak antiszociálisabb vagy:) Vagy pedig még tini? Ne haragudj azokért amiket írtam de csak a kérdésre válaszoltam. Nem bántásnak szántam csak egy vélemény.
2010. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok antiszociális,de aki lenéz/kinéz azzal nem barátkozok,egyértelmű.Lassan 18 leszek,szóval ilyen leszek felnőttként is.Vannak sérelmeim,meghalt a legjobb barátom 2.as koromban.Kicsit megtörtem akkor.Ha élne most is barátok lennénk az biztos.Rockot valószínűleg nem ezért hallgatok,hanem igaznak tartom a mondanivalóját.
2010. okt. 29. 18:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlítasz az egyik isemrősömre... igaz ő 13/F , de ő is tart kígyókat és csak rockot hallgat
2010. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Rockernek normális :D


Nem vagy hajlandó energiát fordítani "tiszteletkörökre" meg arra hogy "beilleszkedj", "normális" legyél, vagy népszerű, vagy bármi hasonló, te ebből a ringbe inkább be sem szállsz.

Ami azt illeti, valószínűleg neked van igazad.

A kígyók "szeretete" nem igazán normális dolog olyan értelemben, ahogyan a csípős paprika szeretete sem - külön kell kondícionálnia rá magát az embernek, vagy nagyon megcsömörleni a másik véglettől. Normálisan minden emlősállatba az van bekódolva, hogy a hosszú, tekergő dolgok potenciális veszélyforrások.


Egyet nem értek, ha ennyire nem érdekel az, hogy a "normálisakhoz" igazodj, miért érdekel, hogy téged normálisnak tartanak-e?

2010. okt. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert nem fogadnak el olyannak amilyen vagyok.Meg se próbálnak megismerni és érdekelt,hogy velem van-e baj,vagy velük.
2010. okt. 30. 09:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg akarnak változtatni, vagy csak nem akarnak veled barátkozni? Mert ahogy leírtad, te sem nagyon erőlteted a dolgot azokkal, akik _neked_ nem jönnek be, nem? Mindenkinek nem lehet tetszeni, akkor sem lehetne, ha teljesen átlagos cicababa lennél ;)
2010. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mindkettő.Aki próbált barátkozni velem,annak egy idő után nem tetszett,hogy rocker vagyok,aki meg nem barátkozott velem az nem.Ha lenne valami közös téma velük szívesen bekapcsolódnék a beszélgetésbe.Például én nagyon szeretek az állatokról beszélni,mert sokat tudok róluk;a világ érdekességei is érdekelnek:szeretek utazni,új tájakat felfedezni,múzeumokat látogatni(kivéve a történelmi tárgyúakat,mert olyanokban sokszor voltam),vagy szeretek egyszerűen biciklizni és közben hülyéskedni.A biciklitúrákkal pedig az a bajom a suliban,hogy van amit őszre tesznek,általában október-november amikor ro*adt hideg van,nyáron pedig nem szoktam otthon lenni,mert van nyaralónk a Balaton parton,ahol bőven van lehetőség biciklitúrákra,akkor minek menjek az osztállyal oda ahová nem érdemes elmenni?(egy 40 kmes túra nagyon kevés nekem.20 oda,20 vissza)

Továbbá szeretek mindenféle sportot kipróbálni.Eddig a curling volt a legnagyobb élményem.A golf nem érdekel annyira,de a bowlingot szeretem.Lovagoltam is,most is lovagolhatnék,de a szemét cross-motorosok miatt tavasszal és nyáron nem tudok,ősszel tudnék,de akkor kell a legtöbbet tanulni,télen meg terepen nem olyan jó,fedettben meg annyira sem.Balatonon pedig nincsenek olyan jó lovak és mindig cserélik őket ott,ahol mi vagyunk.

A vízi sportok nagyon érdekelnek:vízisí és szörf,de nem volt még lehetőségem kipróbálni,ha lesz legközelebb nem hagyom ki.

A rúdugrást is szívesen kipróbálnám és szinte az összes sportot ami érdekel,de barátokkal és haverokkal együtt lenne jó,csak nem mindenkit érdekelnek a sportok.

Másik dolog,amit nagyon szeretek:Az evés.Szeretem megkóstolni más országok ételeit.Sokan hülyének tartanak,mert szívesen megkóstolnám a sült pókot,skorpiót,tengerimalacot és egyéb ínyencségeket is,talán még a sült kígyót is.

Harmadik ami még nagyon érdekel:mindenféle új ismeretszerzés,amiről eddig nem tudtam.

Nagyjából ennyi.A suliban a fiúkat is csak az ökörködés érdekli;lányokat pedig a pletykák,a riszálás,pasizás,smink meg talán a kutyák és a macskák.Kutyákhoz még csak-csak hozzá tudok szólni,de macskákkal nincs tapasztalatom,mert még nem tartottam.

2010. okt. 30. 15:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Maximálisan normális vagy, csöppet sem különleges, egy a sok közül, unalmas, átlagos, senki. Amúgy csak őszinte voltam, ennyi.
2010. okt. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!