Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudhatom, hogy nekem...

Honnan tudhatom, hogy nekem van bajom a világgal, vagy a világnak van baja velem?

Figyelt kérdés
Nem szeretem sajnáltatni magam meg elégedetlenkedni, de mostanában annyira szomorú vagyok... a barátaimnak, akik mindig megértettek és kedvesek voltak, most mintha fel se tűnne hogy érzéseim vannak, akármennyire feltűnően is szomorú vagyok, ők mintha észre se vennék. Aztán meg ők haragszanak rám minden apróságért, de soha nincs időnk leülni és megbeszélni, mert mindig siet valaki valahova. Annyira elegem van már az egészből, de nem tudom, nekem kéne-e megváltoznom, vagy jogosan esnek ezek a dolgok ennyire rosszul.
2010. okt. 29. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Most tulajdonképpen az a bajod, hogy mindenkinek van valami dolga és elfoglaltsága, csak te unatkozol otthon?
2010. okt. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
neked kell a világba beilleszkedni és nem a világnak...
2010. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előzővel kicsit sem értek egyet!!!
2010. okt. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne függj másoktól, ha az egyik barátnőd a másikkal megy budira ne haragudj rá, légy jóban mindenkivel, nevess sokat, és ez a kulcs.
2010. nov. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!