Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretet hiány ellen mit...

Szeretet hiány ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés... Mert annyi lenne a válasz, hogy "majd valaki megszeret". Csak már unom, hogy átnéznek rajtam és nincsenek barátaim. Úgy érzem senkinek nem vagyok fontos. Ráadásul még az is bánt, hogy általánosban sem voltam senkinek sem fontos, csak nevetség tárgya... A jelenlegi osztályomban vannak rendes emberek, de általában rosszul szoktam érezni magam. Csak egy ember van, akin úgy látom, mintha kedvelne. De ebben sem vagyok biztos. Lehet, hogy az a "mindenkire mosolyog" típus... Nem tudom...


Egy 15 éves lány.


2010. okt. 29. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
legyél mindenkivel kedves, és szeretni fognak téged is
2010. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha jó lenne valakinek egy kicsit panaszkodnod, akkor nekem küldhetsz privit, ha akarod.:)


15/L

2010. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy kiskutya :D Ha az nem lehet, akkor meg ismerkedj te
2010. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha ez olyan egyszerű lenne... Nehezen nyílok meg.
2010. okt. 29. 20:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia!:) Írj privit én segítek:) 15/l
2010. okt. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért nem segítesz itt? Mi akadályoz meg benne?
2010. okt. 30. 16:21
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

Hehe. Tanácsom annyi: szeresd meg önmagad. Tök komolyan mondom. Ja és lógj sokat neten.

13 éves lány vagyok, barátom egy se (iskolába se járok, mert magántanuló vagyok, környékemen csakis kizárólag rossz társaság), egész családom utál, nem ismerek egy embert se a közelemben, aki igazán szeretne, de én nem is vágyom erre, elvagyok a neten. ;)

2010. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem akarok ennyire elszigetelődni a világtól mint te. Ha te így boldog vagy és jól érzed magad, én nem szólok bele. De én pont nem ezt szeretném...
2010. okt. 31. 11:33
 9/11 anonim ***** válasza:
nálam ugyanez a helyzet. én sem szeretnék így elszigetelődni, viszont még senkivel nem sikerült igazából összebarátkoznom...már kicsit aggódok, mivel már az ember lánya 19 évesen elég idős ahhoz, hogy összeszedjen egy-két barátot. Egyébként én mindig kedves vagyok mindenkihez, szóval ez nem elég hozzá. Pasim van, de ő is már egy ideje nem foglalkozik velem igazán. Bárkinek van jó ötlete, írhat nekem is nyugodtan. :)
2013. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"legyél mindenkivel kedves, és szeretni fognak téged is" wow, ezt én írtam több mint két éve? :D á, már nem hiszem, hogy ilyet írnék.
2013. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!