Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretet-hiány ellen valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretet-hiány ellen valami ötlet?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, nincs barátom, és még nem is volt.

Nagyon szeretet-hiányom van, nincs olyan ember (persze a szüleimen, rokonaimon kívül), akivel kölcsönösen szerethetnénk egymást.

Ráadásul az igazság az, hogy a fiúk 99%-a rám se néz, pedig még soha senki nem mondta, hogy csúnya vagyok.

Én pedig nem vagyok egy kezdeményező típus, sőt.

Szinte már irigylem azokat az embereket, akiknek van párjuk.

14/L


2011. máj. 11. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne irigyeld, mert nehéz dolog.
2011. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neked is lesz majd idővel. De ne kezdeményezz, a női tartásod maradjon meg mindig.
2011. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez 16/l
2011. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na akkor ezt irigyeld. Engem 3 év után úgy kidobott a barátom, hogy majdnem belehaltam és meg is csalt. Hibába szerettem, hiába volt szép, hiába töltöttem vele ennyi időt. Örökre összetörte a szívem. Annyi idősen mint te, énis ugyanígy kapcsolatra vágytam. De bárcsak visszamehetnék az időben, másképp csinálnám.. Ezzel csak arra akartam célozni hogy ráérsz még!
2011. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menjél többet társaságba. Ismerkedj. Előbb-utóbb lesz barátod. Majd, amikor a legkevésbé számítasz rá.
2011. máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha van kedved szeretkezni dobj egy levelet.

18f

2011. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem még elég fiatal vagy, nem kellene ilyen elkeseredettnek lenned. Gondolom iskolába jársz, próbálj barátkozni, ismerkedni a korodbeliekkel és közös programokat szervezni. A párkapcsolattal még egyáltalán nem vagy elkésve, szerintem ráérsz 2 év múlva is elgondolkodni, hogy barátod legyen, addig is szerezz barátokat! :)

22/L

2011. máj. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. :((

15/l

2011. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!