Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni szeretet-hiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni szeretet-hiány ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretet hiányom van. Persze tudom, hogy a szüleim, rokonaim szeretnek, de az lenne az igazi ha lenne egy barátom, akivel kölcsönösen szerethetnénk egymást.

(ma ahogy a buszmegállóban láttam egy szerelmespárt majdnem elsírtam magamat, hogy milyen jó lenne, ha nekem is lenne kit ölelgetnem, csókolgatnom.) Mit lehet tenni az effajta szeretet-hiány ellen?

14/L


2011. ápr. 27. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ismerkedj
2011. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%

"kölcsönösen szerethetnétek egymást"- mért anyádat, apádat, testvéreidet utálod?!?!?! -.-

14 (!) éves vagy... szerezz egy kutyát vagy egy nyuszit, vagy valamilyen állatot aki pótolja a pasikat. vagy ha nem jó akkor ne itt kérdezgesd hogy mit lehetne tenni... semmit. menj el ismerkedni, vagy legyél szociálisabb.

2011. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez normális hogy így érzel. Család nem ugyanaz mint barátok, még ha hiper szuper szeretnek is. De igen ismerkedni kell csajokkal meg srácokkal, tuti bejössz valakinek ^^.
2011. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Járjál többet társaságba. Ismerkedj.
2011. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
második, de hülye vagy -.-"
2011. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
ha ez vígasztal, tudom :D ez van :D én jól érzem magam, talán neked is ki kellene próbálni, nem karóval a valagadban ülni a gép előtt amíg anyuci ki nem kapcsolja :D ;)
2011. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt tudná a sok ügyes, nem ülne itt elhiheted! :P

Hogy téged szeressen valaki, az sokszor sajna baromira nem rajtad múlik. Te sok mindent tehetsz, de van amit nem lehet erőltetni. Ettől még viszont te szeress bátran! Ismerkedj, járj társaságba, szerezz barátokat, ettől nő az önbizalmad, és még jól is érzed magad. Lássák rajtad, hogy van igényed az emberi kapcsolatokra, nem vagy magadnak való. Így aztán hidd el, előbb utóbb beléd is szeretnek majd...


Amúgy együtt tudok érezni veled. Elhiheted nagyon szívesen segítenék egy olyan lányon mint te! :)


16/f

2011. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha annyira nagyon szeretnél segíteni, akkor nyugodtan dobj egy privátot. :)
2011. ápr. 27. 18:37
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
igen így én is voltam a te korodban :) de hát nekem sem volt barátom,vagy egy nagyon jó barátnőm,így én a kisállatommal voltam rengeteget aztán meg jöttek a pasik..:)
2011. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

am velem ugyanez van, de csak kb nyár óta, az egyik legjobb haverom 10 évesen smárolt először...khm... rohadt irigy vagyok rá és kb mindenkire akinek van bnője főleg ha fiatalabb, mint másik haverom 15 éves és most 11 éves bnője pedig nem gerjedek 13- alatt senkire de akkor is felidegesít hogy vki boldog én meg nem nagyon...


F17


am miskolci vagy? csak kérdem:)

2011. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!