Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha azt érzem hogy...

Mit tegyek ha azt érzem hogy teljesen elvesztem? 16/L

Figyelt kérdés

borzasztóan magányos vagyok. ott vannak körülöttem az emberek,de mégis úgy érzem hogy baromira nincs rám szükséges senkinek és akinek meg lenne azt csak tönkreteszem azzal, hogy képtelen vagyok összeszedni magamat. mert képtelen vagyok erre, mint ahogy minden másra is.

volt olyan idő amikor ezt nem vettem észre, aztán nem érdekelt, aztán dühös voltam miatta most pedig már csak szomorú vagyok.

meglátok a mammutban már barátot együtt ülni a padon és dumálni (én a másik padon ülök egyedül) és úgy érzem sírnom kell annyira egyedül vagyok. velem nincs ott senki. kedvesek velem az osztálytársaim, jóban vagyunk, a szüleim nagyon sokat figyelnek rám és mégis! mégis egyedül ülök a mammutban mert mindenkinek más dolga van és én nem akarok tolakodni és nem nyomulok senkihez mert érzem hogy nincs rám szükség. és ez az érzés úgy érzem már elviselhetetlen.

mit tehetnék?


ja és senki ne írja hogy "keress fel egy pszichológust+ mert évek óra járok -más miatt- és sz*rt sem ér:S


2010. nov. 2. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz?
2010. nov. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jaj, hát a magány ez nem túl jó dolog...

Osztálytársaidhoz nem tudsz közelebb kerülni? Esetleg valami hobbi vagy különóra, és ott találnál barátokat? Azoknak hasonló az érdeklődésű körük a tiedhez. Vagy a neten is kereshetsz barátokat, nekem is írhatsz nyugodtan, hasonló korúak vagyunk és nem messze lakom a mammuttól. ;)

Nem kell nyomulni, se tolakodni, de barátokat szerezni igen. Elhívhatnád mondjuk pár osztálytársad pl. karácsonyi ajándékokat nézni vagy akármire, biztos szívesen eljönnének, ha kedvesek. Vagy te nem érzed jól magad velük? Mert akkor szerintem meg próbálj máshol barátokat szerzeni.

Bocs ha hülyeségeket írtam. :)

2010. nov. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem, nem erről van szó. bizotsan eljönnének velem meg minden de mégis az igazság az ahogy nincs szükségük rám, megvannak ugyanúgy nélkülem is, és azt érzem hogy ezzel nem csak ők, hanem az egész világ így van, és én csak vagyok a világban és fogalmam sincs hogy hol vagyok igazából mert sehol sem érzem "ott" magam..

az elsőnek meg köszi a humoros hozzászólást nagyon vicces voltál://

2010. nov. 2. 23:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Senkinek sincs szüksége senkire. Ne azért ne hívd el őket, ne menj velük valahova mert azthiszed nincs szükségük rád. Azért menj mert jóléreznéd magad velük.
2010. nov. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak az én ismerőseimen látszik, hogy tényleg nem szeretnek. Jó, ha 1x-2x hozzámszólnak kedvesek, de sosem hívnak sehova se, de én se őket mert "sosem érnek rá". Ezért én elkezdtem neten keresni barátokat, ami jó tlet volt a részemről, mert hasonló "sorstársokat" találtam így megértjük egymást. A rossz ebben at, hogy totál kocka lettem tőle, így egyébként se mennék el sehova se és folytatódik a bűvöskör, amiből nem tudok kilépni..
2010. nov. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hát ilyenkor sztem menj oda hozzájuk!!! tűnj vidámnak, beszélj velük, mintha te is egy lennél közölük, de legyél más, olyan, hogy veled akarjanak lenni! (részletesen nem tudom hogyan csináld, de ez a lényege...) ha meg nem akarsz velük maradni, marad a net... és az ottani keresése az új barátoknak.

amúgy van egy elmélet, miszerint ha vmi érzelmet váltasz ki az emberekből, ami jó, például vidámabbak lesznek ha ottvagy, akkor többet akarnak veled lenni... nem tudom, hogy ez mennyire igaz...

2010. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2010. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is érzek így szinte állandóan, annyira egyedül érzem magam napi szinten mintha nem is lennék és azon gondolkozok ha beállnék egy ember útjába észrevenni, hogy ott állok vagy csak átmenne rajtam?" Az átmenés persze képletes"

Nehéz leírni mit is érzek ilyenkor, de szerintem te is hasonlóan élheted át ezt. A legkönnyebben úgy tudnám megfogalmazni, annyira egyedül érzem magam, hogy lazán integethetnék egy ember szeme előtt észre se venne.

2010. nov. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én is hasonló dolgot érzek, de én máshogyan látom a világot, ezért nekem könnyebb(meg hiszek sok cifra dologban is)

nálam azért más ez, mert nagoyn sok embert ismerek, engem is nagoyn sokan a barátjuknak haverjuknak tartanak, de én tudom hogy ők nem ismernek engem belülről igazán, kb. 3ember van aki ismer engem, de mostmár 1év alatt jöt hozá megint szóval oylan 4,5fő


én is úgy érzem hogy az embereknek nincs szükségük arra aki vagyok, ezért midnig humoros vagyok(nagyon szeretem a hülyeséget=ezért at hsziik sokan hogy hülye idiota barom vagyok), és azért is mert szeretem ha körülöttem az emberek jól érzik magukat


de én időközben rájöttem ara hogy nekem sincs szükségem rájuk, mert nem érdemlik meg a barátságomat; ettől függetlenül a viszonyunkban midnen marad a régi, de más véleméynem van róluk


igyekezz jó lenni, ne csinálj baromságokat(alkohol, cigi, ribancos viselkedés, öltözködés, ribanc barátnők=te is hasonló leszel ha ilyen barátaid vannak)nekem midneféle barátom van ezért sajnos énismindenféle vagyok:S:D ez jó mert alkalmazkodni tudok, de rosz mert én sem tudom néha hogy milyen vagyok


F16

2010. nov. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnos velem is ez van. Rengeteget szoktam gondolkozni azon, hogy miért, és hogy mit tehetnék ellene. Jó lenne egy ember - csak egy- akivel tudnék beszélni, ha szükségem van rá, de nincs senki, aki megért. Szerintem az segíthetne, ha beszélnél valakivel, aki ugyanígy érez. Legalábbis én azt gondolom, hogy segíthet. Bár ki tudja? Ez már olyan régóta tart, hogy talán soha nem lesz vége...

Ha szeretnél beszélni, akkor kérlek írj!

2010. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!