Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Semmit nem vagyok...

Mit tegyek? Semmit nem vagyok képes végigcsinálni, teljesen motiválatlan vagyok?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, most kezdtem az egyetemet. Teljesen gyengének érzem magam, nem hiszek magamban, h vmit is képes lennék megcsinálni. Vannak terveim, de nem teszek értük semmit. Szerettem volna magántanítványt, egy lány jelentkezett is, de már ez sem érdekel, edzésre eljárogatok, de a tanulásra képtelen vagyok rávenni magam. Órák közül is csak arra járok be, amire muszáj. Semmit nem csinálok meg, és azt érzem h úszik el az életem de nem tudom h változtassak. mintha vmi belső dolog leblokkolna h belekezdjek, most is tanulnom kéne, de nem bírom rászánni magam. Mit tegyek?
2011. okt. 18. 14:46
 1/4 Antimod ***** válasza:
Nem vagy te depressziós?
2011. okt. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom. Irigyelnem kéne magam, szeret a családom, vannak barátaim, sőt barátom is, aki szintén szeret, bár több ezer kilométer van köztünk és egy hónapja nem láttam. Az emberek általában szép, kedves lánynak tartanak, örülnöm kéne annak amim van. De én gyenge vagyok. Mit tegyek?
2011. okt. 18. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Töltődj fel! Csinálj olyasmit, amit szeretsz.- Barátkozz, ismerkedj! Sokaknak nehéz az első pár hónap az egyetemen - meglepő módon. Örülniük kéne, ők meg fexenek, bámulva a plafont.

Menj ki a napra, sétálj!Hívj el valakit, aki apatikusabb nálad is: örülni fog.

Még nem késő, nézz körül: íratkozz be hastáncra, színjátszókörbe, vagy bridzstanfolyamra! Esetleg lovagolni?

Minden nap csinálj legalább 30 percig olyat, amit szeretsz, aminek semmi hazsna, de örömet szerez. Fess vízfestékkel! Vagy tegyél fel egy pakolást és lakkozd ki a körmöd. Keress mikróssüti receptet, és készíts egy adagot a szobatársidnak! Tartsatok palacsinta-partyt!

Banános-csokikrémes, túrós-áfonyás, kakaós-juharszörpös.

2011. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jobban lettél? mi lett veled azóta?
2012. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!