Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 1 év alatt sikerült teljesen...

1 év alatt sikerült teljesen elrontanom mindent. Más is járt így? Mi lett azután? 17/l

Figyelt kérdés
1 éve az életem full rendben volt. suliba jártam, egész jól tanultam, kb 2hetente mentem csak el vhova bulizni, akkor sem ittam le magam. nam hazudtam, voltak céljaim. e. azután vmi megváltozott és most egyszer csak magántanuló vgyok, alig tanulok szanaszéjjel vagyok minden nap és nem mondok el semmit. hülyeségeket csináltam még nyáron, de már azokat sem. majdnem minden nap sírok. bármit elkezdek abbahagyom. nem járok bulikba, soha. nincsenek valódi céljaim. néha van vmi, elkezdem, aztán abbahagyom. ha volt már így valaki, mi lett vele?
2011. okt. 16. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem kéne magántanulónak lenned, az elég lehangoló, nem találkozol szinte senkivel. Nem akarnál visszamenni a suliba?
2011. okt. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rád férne már egy pasi!!!

:)

26F

2011. okt. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ennyi idős korban sok változáson megy át az ember és sok mindenen változtatni akar az ember és új dolgokat akar kipróbálni, de úgy látszik te cselekedtél is, ha nem vagy sportoló vagy nincs valami különösebb oka ami miatt magántanuló lettél akkor menj vissza az iskolába, egy idő után minden jó lesz, csak ezt az 1-2 évet próbáld meg pozitívan venni. Sajnos ez a kor ilyen, ezt el kell fogadni, de gondolkodj pozitívan.
2011. nov. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!