Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Nemtudtam, hogy melyik témába írjam a kérdésemet.. nem szerettem volna a szexualítás témakörbe, mert még nem vagyok 18 éves. Az a helyzet, hogy 15éves lány vagyok. Egyre jobban aggaszt azt, hogy undorítónak találom az ellenkező nemű embereknek a testét. Tényleg undorodok a fiúktól deréktől lefelé.. Tudom-tudom, fiatal vagyok, de szerintem ez mégsem normális hogy még ránézni sem bírok. Nem tehetek róla. 13évesen azt hittem, hogy ez majd elfog múlni meg minden. De már 11 évesen észrevettem, hogy a női testet vonzónak találom. Fiúk közül is csak a lányosabb arcúak tetszettek eddig. Amúgy nem igazán szeretek lány lenni nemtudom mért. Nincsen bennem semmiféle késztetés arra, hogy majd egyszer családom legyen. Szeretek fiúsan öltözködni. Nem merem bevallani magamnak azt hogy biszex vagy leszbikus vagyok...
2010. nov. 4. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy leszbikus vagy.
2010. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sok emberben megvan az a hajlam, hogy a saját neméhez vonzódjon. ezt lehet táplálni, elnyomni (bár ezt nem ajánlom) vagy nem törődni vele. de ez csakis kizárólag a te választásod lesz.
2010. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Én 8 évesen voltam hasonló helyzetben, de mikor betöltöttem a 11et, onnantól kezdve minden normális volt.

Jó tudom, hogy van némi különbség a számok közt, de. Még változhat ez, NE HIDD EL HOGY LESZBIKUS VAGY! Tudod, ez a homoszexualítás, azért van, mert

1. A szex szinte már divatként terjed.

2. A homoszexualítás története úgy kezdődött, hogy az emberi agy kitalálta, hogy: na, akkor én most a saját nememhez vonzódok. Ők ezt felválalták, és azok a gyerekek, akik még nem érdeklődtek az ellenkező nem iránt, azok elhitték magukról, hogy leszbik. És ez így-így folytatódott, és most nálad tart. Az is elég nagy baj, hogy a sztárok leszbinek vallják magukat, mert ők a példaképek sok ember számára. Ezzel sok emberi életet tesznek tönkre ők. Igaziból ha nagyon úgy nézzük, akkor nemcsak az ők nekik a hibájuk (akik leszbinek vallják magukat), mert őket is úgy tették tönkre. nagyjából ennyi.szóval ne hagyd magadat!

2010. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rendben utolsó.. csak tudod .. valahogy én 11évesen lesz*rtam a sztárokat.. vivát meg ilyen nagymosó hüyleségeket nemnéztem... Tv paprikán és animal planeten nevelkedtem .. de nálam ez az egész ösztönösen jött..

Én itt a gyakorikérdéseken szembesültem azzal a ténynel, hogy divat homoszexuálisnak lenni. nem hittem volna, hogy ez divat lenne, sőt én naívan azt hittem hogy aki homoszexuális az mindent megadna azért hogy ne legyen az. Énis próbálom leküdzeni az undoromat, de nem megy.. próbálok nem a legjobb barátnőmre gondolni...

2010. nov. 4. 19:42
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor sajnálom. Bár én sem nagyon értem, hogy-hogy lehet ez "divat". Majd írjál mi lett.
2010. nov. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves 19:35-ös!

Ha nem vagy tisztában a dolgokkal, akkor ne írj hülyeséget szegény lánynak. Attól, hogy te ezt a mesét találtad ki, nem igaz. Nézz kicsit utána, aztán okoskodj :) (Nem bántásként.)

2010. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
15 évesen az ember keresi a helyét a világban. Ne kapkodj, ne töprengj: élj, figyelj. Ha véletlenül a nemi identitásod valóban az átlagostól eltérő lesz, akkor se ess kétségbe, bár nehéz dolgod lesz az életben. De hangsúlyozom: NE KAPKODJ, ne hamarkodj el semmit.
2010. nov. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2010. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom.. köszönöm a linket, de már magamtól is rájöttem. Leültünk beszélgteni, és már megértette az érzéseim egyrészét.
2010. nov. 7. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!