Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem, hogy az emberek...

Miért érzem, hogy az emberek bunkók velem?

Figyelt kérdés
Főleg nők. Úgy érzem mindenki utál. És nyár óta csak elkeseredett mérges arcú embereket látok. Hogy szabadulják ki ebből a pokolból? A másik baj senki sem beszél velem normálisan. Miért?
2011. okt. 23. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt ugye sejted, hogy ez olaj a tűzre ezen az oldalon???
2011. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szeretnélek szerintem,ha ismernélek:) Biztos egy nagyon jóindulatú kedves ember lehetsz. Ha gondolod írj privátot és beszélgessünk. Szép napot:)
2011. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, 16/l?
2011. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sophie Warner ***** válasza:

szia! en nem vagyok duhos arcu, mondanam, hogy ismerkedjunk, de az emailjeimet idotlen idok ota nem neztem..ugyhogy be kell erned egy hatalmas cuppanos virtualis olelessel, es egy forditva mosolygo simleval: (:

Let the sunshine in, duududuu :3

2011. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Istenem! Bár meglátnám a napfényt!
2011. okt. 24. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy bunkó vagy és ezért bunkó veled mindenki?

Én is csak azokkal tahózok akik úgymond megérdemlik!!!!

Szép napot!Ideát már süt!!! :)

2011. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem egy kis önbizalom tréning kellene neked:) Ne értsd félre, de benned van a hiba ha igy érzed,h mindenki utál stb.
2011. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!