Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kisebb termetűek, hogyan...

Kisebb termetűek, hogyan sikerült elfogadtatni magatokkal, hogy ti igenis kisebbek vagytok mint más?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok 170cm magas és kb 60kg. Majdnem minden korombeli meg pár évvel fiatalabb ember magasabb, mint én (és persze szélesebb). Aki nem az, ezután fog megnőni.

Amúgy nem zavarna. A srácok gúnyolódását, meg piszkálódását már megszoktam és képes vagyok viccként felfogni. A legjobban attól félek, hogy nem kapok magamnak barátnőt. Már majdnem minden korombeli fiúnak van barátnője. Én meg ilyenekkel foglalkozom...valahogy bele szeretnék törődni. Érdekelne, hogy más "kisebb" embernek, hogyan sikerült.


2010. nov. 4. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
bocs nem olvastam végig de 170cm az magas vagy legalábbis középmagas
2010. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

jah bocs azt hittem lány vagy xD

de 170 cm akkor sem mondható alacsonynak sztem..

a lányok általába 170 cm alatt vannak ( én 167 vok :D )

2010. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
tudod mennyi 160cm vagy ezalatti lány van? például én 158 cm és 29 éves. és nem is szeretem, ha egy pasi sokkal magasabb nálam. nehéz felérni :)
2010. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%

szörnyű

épp most néztem a Grace klinika 5. évadját, nagyon jó csak hamar végezni fogok vele és akkor jöhet a 6. évad amit ugye most adnak az RTL- en, unatkozni fogok

és valamelyik részben volt egy pasi a 160 cm- terével és egy műtét következtében 1 cm- rel kevesebb lett és a tesója aki majdnem 2 méter leoltotta, hogy csak őt idegesíti ez az egész, senki mást és ha van valami gondja akkor még pluszba a magasságán is szomorkodik

ez tiszta hülyeség, én 160 cm vagyok és biztosan növök még, de nem sokat és akkor ugye nem szeretnék egy 2m- es pasival járni, mert az úgy sz@r lenne

2010. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én még sehogy... Pedig lány vagyok.
2010. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én viszem a pálmát 55 +-2 kg és 175 cm

22/f

és jah nem könnyű , de egyetemen már értelmesebbek az emberek és nem kötekednek

2010. nov. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

szerintem nem gaz egyaltalan

sokkal nehezebb baratnot talalnia egy 2 meter korulinek szerintem.

ha viszont egy lany nagyon magas, na az sokkal rosszabb.

2010. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Rakd ki a faszod a sliccen kívül a discoba és akkor leszarják a magasságod...(viccet félretéve sehogy...(160cm 14/F))
2010. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Eleinte nagyon zavart hogy "kicsi" vagyok ráadásul az osztályomba is én vagyok a legfiatalabb. Sokan piszkáltak miatta, de ha elfogadod magad, mások is elfogadnak. Először nagyon érzékenyen érintett, mindig megsértődtem, de rájöttem hogy rengeteg előnye van és most már nem bánom.. és ha szóba kerül viccet csinálok belőle és jót nevetünk rajta. A rossz indulatú megjegyzéseket meg engedd el a füled mellett. Én 17 éves vagyok és 162 cm, de ismerek olyan srácot aki alacsonyabb tőlem és talál barátnőt. Van aki azt, hogy alacsony viccekkel kompenzálja, meg a kisugárzással. Ha elfogadod magad, olyannak amilyen vagy biztos hogy lesz barátnőd:) Sok sikert
2010. nov. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, azzal én is egyetértek, hogy ha magam elfogadom, akkor mások is másképp viszonyulnak hozzám. Ha valaki szól valamit én is elszoktam viccelődni, de azért mindig kicsit elszomorodok. Ott belül átlagos szeretnék lenni. Nagyon bele szeretnék törődni, de sajnos nem tudok.
2010. nov. 25. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!