Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elégedettek vagytok magatokkal?

Elégedettek vagytok magatokkal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 14:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

én nem teljesen. :s

sok mindent megváltoztatnék magamon,de elfogadtam magam és szeretem is.hogyha magunkat nem tudjuk elfogadni,akkor nem is várhatjuk el,hogy mások elfogadjanak :)

és te kérdező? :)

2011. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
nem vok elégedett magammal
2011. júl. 30. 15:06
 3/38 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok.
2011. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Mivel nem vagytok elégedettek
2011. júl. 30. 15:36
 5/38 anonim ***** válasza:

Nem vagyok.


Lehetnék kicsit erősebb mert most nagyon vékony vagyok. Jó lenne ha nem kellene szemüveget hordanom és lenne barátnőm.

20f

2011. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
nem, kövér vagyok :(
2011. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy az vagyok! Csak pozitívan álljon mindenki a tükör elé és csak a jót meg a szépet lássa meg magán!:)) Ha meg valami nagyon zavar magadon, akkor biztosan meg tudod változtatni, ha meg nem akkor csapj a tenyeredbe és mondd azt, hogy de én ettől még jól érzem magam. Hiszen ez a legfontosabb! Ha azt mondod, hogy jól érzed magad, és nem nyámnyiláskodsz minden képednél, hogy jajj én nem vagyok szép, csak te meg jajj, hagyjukmár, sose voltam szép... Take it easy!;) (Csak lazán)


Sok sikert!:D

2011. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
51%
Duci vagyok,nincs barátnőm, hülye kocka vagyok, megbasztam kiszel tündét <--- ezt nagyon szégyellem :(
2011. júl. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Igen!
2011. júl. 31. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Nem érzem jól magam a bőrömben, ha lehetne változtatnék magamon. De csak a fejemmel van a baj. Kisebb orrot szeretnék, és teltebb szájat. Meg dúsabb hajat. Ennyi.

De hát ez van. Ezt kell "szeretni".

Próbáltam magam már elfogadni úgy ahogy ment, de mindig voltak olyan idők mikor újra lehúztam magam a mélybe.

2011. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!