Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Életvidám ember voltam,...

Életvidám ember voltam, teljesen tönkrement az életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár honapja elvesztettem egy csaladtagomat.Teljesen magam alá kerültem. Mindig is pozitiv ember voltam de ezt egyszeruen nem birom feldolgozni.Masik dolog pedig az,h megprobaltam a barataimra tamaszkodni,de teljesen magamra hagytak az igaznak hitt "barataim",annyira közömbösen viselkedtek velem, h mar szinte faj. teljesen egyedul maradtam.

szeretnek vkivel beszelgetni, mert ugy erzem ha tovabb magamban tartom akkor beleorülök

kerlek segitsetek

20/f


2010. nov. 5. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
írd le egy naplóba
2010. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a napló hasznos,de attól nem lesz sokkal jobb.ismerkedj,keress pszihológust
2010. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
pszihologusra nincs penzem,de amugy se tud segiteni a baratokkal kapcsolatban
2010. nov. 5. 18:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Írj egy levelet és vidd a rokonod sírjához, meg fog nyugtatni.
2010. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a családból nincs valaki akivel beszélhetnél?vagy leírhatnád itt valakinek ha ez segít
2010. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

pszihologusra nincs penzem,de amugy se tud segiteni a baratokkal kapcsolatban"


Magyarországon az egészségügyi ellátás államilag támogatott (TB). A pszichológus is.

2010. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mana007 ***** válasza:
A mi sulinkban kiplakátoltak ilyen lelki segély telefonszámot. Nektek nem tettek ki? Nézz körül a környezetedben. Hogyha nem találsz, írj egy üzenetet és elküldöm neked a barátom számát. Ő foglalkozik ilyesmivel. :) Kitartás!
2010. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg úgy alakítani a környezetedet, életviteledet, hogy ne "kanyarodhasson vissza" a gondolatmeneted abba az irányba, amelynek a végén az elhunyt személyre emlékeztető emlékeket juttat eszedbe.

Az ilyen "barátokkal" ezután nincs miről beszélned, - gondolom, - keress új barátokat, a régieket kezeld az őket megillető méltósággal!

Új csatornákat érdemes nyitnod a Világ felé, - művelj józan, de eleddig szokatlan dolgokat, - amelyek kizökkenthetnek ebből az állapotodból, adj esélyt arra, hogy olyan barátokra találhass, akik méltóak a barátságodra.

Ha van szabadidőd, megengedheted Magadnak, utazgassál egy kicsit, - nézz körül olyan helyeken, ahol eddig nem fordultál még meg, de gondoltál már arra, hogy egyszer meg szeretnéd ismerni!

Keressél új, elérhető célokat, hobby -t, - és műveld is!

Olvassál, hallgass zenét, fejlesszél számítógépen valamit, aminek hasznát látod, járj sportrendezvényekre, sportolhatsz Te magad is.

ZÖKKENTSD KI MAGADAT ebből a felettébb kellemetlen állapotból!


Ha nem jársz sikerrel még mindig el tudsz keveredni orvoshoz, aki psychologiai szakrendelésre küld, - ott pedig nagy bizonyossággal használható választ, megoldást kaphatsz a szakorvostól a "Hogyan tovább?!" -ra, - miután elmondtad neki a problémádat és azt, hogy mi mindent próbáltál tenni az állapotod megváltoztatásának érdekében.


Ezeket tudom Számodra javasolni, - kérlek, gondold meg!

2010. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nyugodtan írhatsz privit és kiöntheted a szíved, ha van kedved.
2010. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
írj privit..ugyanez a szitu itt is sajnos 18/L
2011. okt. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!