Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kezdi a legtöbb lány,...

Miért kezdi a legtöbb lány, nő a randiadatlapját eképpen hogy: Egy életvidám örökmozgó egyéniség vagyok. Annyi életvidám örökmozgó egyéniség van, hogy így már nem is azok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
ÉS Miért van az, hogyha megyünk ismerőssel szemben az utcán és már a horizonton észre vesszük de kerüljük a tekintetét, addig jobbra balra (jajészreseveszlek) nézünk amíg abban a távolságban nem lesz, hogy (jajhátteittvagymosoly) és köszönünk?
2010. márc. 5. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert sokat pihentek előtte??

Mert izomlázuk alakulna ki addigra??

2010. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert van az internet, és van a valóság.
2010. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mert ha jön az ismerősünk, akkor ne 50 méterről kezdjünk el neki kiabálni, higy sziiijaaaa?
2010. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem. De az ember nem vállalja fel, hogy egymásra nézzenek "köszönnek a tekintetek" és amikor hangtávolságon belül van köszönünk.
2010. márc. 5. 19:15
 5/5 anonim válasza:

Első kérdésedre: valószínű, hogy egy valaki kipróbálta, neki bejött és ezért a többi - kreativitás híjján - utánozza. Egyéniség nem nagyon divat ezek szerint.

Második kérdés: szerintem ez nem jellemző, én ezzel nem találkozom, legalábbis nem nagyon jó barátok/ismerősök közt. Ha nem vagy vele annyira jóban, akkor lehet, hogy minál kevesebb és rövidebb kontaktust keres(el) és ezért.

2010. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!