Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtassak? Nagyon...

Hogyan változtassak? Nagyon kevés ember tud megfogni,2x voltam eddig szerelmes életemben, mind a 2 viszonzatlan volt.

Figyelt kérdés

Az elsőn 1,5 év alatt tettem túl magam, a másik történetnek most lett vége, miután a fiúval nagyon jóban voltunk mint barátok. De van barátnője, és nem tudta mi a helyzet nálam.

Ezek után összejöttünk egy buliban, de aztán közölte velem hogy szereti a barátnőjét, és kapott tőle mégegy esélyt. én persze pokerarcommal mondtam h én sem gondoltam komolyan azt az estét...most ugyanolyan jóban vagyunk, de nekem elegem van igy már..megint összetörtem..nincs életkedvem, semmihez sem tudok hozzáfogni, itthon sem, tanulásban sem..főleg a tanulás a para, mert érettségi..mit tegyek, hogy visszajöjjön az életkedvem? a fiunál nem fogok probálkozni az teljesen biztos, mert semmi esélyem és nem égetem magam tovább...


2010. nov. 5. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is elég sűrűn elmegy az életkedvem, és akkor följövök ide, elolvasok egy-két olyan kérdést, hogy "hogy lehetek öngyilkos" és hasonlók. Na ekkor rájövök hogy van életkedv.


"Nagyon kevés ember tud megfogni"


Szerintem: Ez azt jelenti hogy egyéniség vagy, igaz? Azaz hogy nem fog meg az átlag. Ha elmész egy buliba ott meg az átlaggal találkozol. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy lehet rossz helyen keresel.Márpedig egy fiú elfelejtésében más nem tud segíteni, csak egy másik fiú...

gondolom én...persze mivel ahány ember annyi hozzáállás ezekhez a dolgokhoz, ezért ennél többet nem akarok írni.


18/F vagy F/18 nem tudom hogy szokták :)


F

2010. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Ez azt jelenti hogy egyéniség vagy, igaz?" Jah ez így van, énis ilyen vagyok. Én is csak kevés olyan lányt találok akibe szerelmes tudnék lenni. Hiába tetszik külsőleg, ha nincs egyénisége és nem fog meg benne valami, akkor nem tudok vele hosszú távon együtt lenni, mert unalmas/átlagos. Ne foglalkozz ezzel a sráccal többet, foglald el magad valamivel, hogy ne jusson eszedbe, és így visszajön az életkedved is elég gyorsan. F/19
2010. nov. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
valahogy úgy...és kevés emberben van meg az a plusz..de ha buliba nem járnak az ilyenek, akkor mégis hol találhatok olyan fiút? :)
2010. nov. 6. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Például itt az előző hozzászóló :)
2010. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de ez milyen már..privát email neki h szia hát ugylátom teegy különleges pasi vagy ugyh beszélgessünk! :D ?
2010. nov. 8. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:
:D lehet hogy érdekes (szóval gáz), de sose lehet tudni aztat :)
2010. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!