Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért hoznak izgalomba az...

Miért hoznak izgalomba az ilyen szélsőséges döntések?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy vannak e mások is így, de én szeretek különcködni. Ha pl van egy buli akkor belövöm a hangulatot, majd 1 üveggel a kezemben egyedül elhúzódok és valahogy ezt élvezem. Vagy ha ott vagyok valami összejövetelen, szeretek angolosan távozni, hogy hopp egyszer-csak eltűnök.

Filmekben is azokat élvezem a legjobban, ahol egy szürke ember (irodában vagy alkalmazottként) egyszer csak bepipul és szétcsesz mindent maga körül, majd új életet kezd máshogyan.

Lányoknál is néha úgy szakítok, hogy nem is jártunk. Tudom hülyén hangzik, szóval például egy lánynál csak a flört volt meg és közben lesz 1 másik barátja, én képes vagyok úgy beállítani hogy most mekkorát vesztett a csaj és általában elhiszik(!)

Megpróbáltam már beilleszkedni de csak rövid távon megy, mert hosszú távon olyan uncsinak érzem, hogy muszáj csinálnom valamit.


2010. nov. 6. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:

ilyeneket én is szoktam csinálni, bár nem pontosan ilyeneket... én általában az idiótaságommal tűnök fel. utálom ha semmi nem történik, és akkor valamit teszek hogy éledjen a hangulat, ami általában nem tartozik a normális kategoriába :)

hirtelen távozni nem szoktam, és ez a szakítás dolog is távol áll tőlem, de sok megdöbbentő dologra vagyok képes.

szerintem egyszerűen fiatal vagy és könnyen unatkozol, majd elmúlik vagy nem, a lényeg hogy jólérezd magad. Viszont ha ez a kapcsolatok rovására megy az gáz. akkor gondolkodj el rajta , hoyg máshogy dolgozd fel az unalmad, szimpatikusabb módon, mert lehet így bunkonak néznek.

2010. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

13:37

Már rég annak néznek. :\ :)

2010. nov. 6. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ez vicces:) unatkozol
2010. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

17:56

Ha unatkozom akkor nem inkább a buliban kellene részt vennem, vagy beszélgetni mi8ndenkivel? :)

2010. nov. 6. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdekes fazon vagy. :) Az angolosan távozásnak milyen következménye szokott lenni? A csajok, akik általában elhiszik, hogy hatalmas veszteség érte őket, hogyan reagálnak?
2010. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

11:13


Semmilyen, általában addigra lesz hangulat és nem hiányzom, meg amúgy is élvezem a különcködést. :)

A csaj/csajok? Általában a barátaim akarnak maradni, de nem érdekelnek csak barátként, szóval lekoptatom őket és ezért lelkiismeret furdalásuk lesz.

2010. nov. 11. 20:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mindegy. Szerintem nem kell ezt nagyon taglalni meg mindennek az okát keresni. Az a lényeg, hogy jól érezd magad, ha így, akkor így. :)
2010. nov. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!