Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » MEg lehet változtatni azt,...

MEg lehet változtatni azt, aki túl szélsőséges?

Figyelt kérdés

Máshová nem tudtam felrakni a kérdést. Rólam lenne szó, túlzottan szélsőséges vagyok. Vagy nagyon jó, vagy nagyon gonosz, nem tudom mi a középút, bár lehet nem is akarom tudni. Már már sikerült elhatároznom magam, hogy a jó mellett döntök, de ilyenkor mindig előjön a rossz. Mind a kettőt ugyanúgy szeretem. Szerintetek mit kéne tennem, hogy teljes legyek, mert így a kettő között őrlődni nagyon rossz.

Ha otthagyom a rosszat, akkor olyan érzésem van, mintha otthagynám saját magam egy részét.


2011. júl. 27. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
ezzel nincs semmi problema, minden ember szelsoseges, mindenkiben meg van a jo es a rossz, csupan a rosszat sokan elfolytjak vagy epp azt helyezik eloterbe.. a dolog nyitja annyi, hogy merlegelned kell minden egyes dontesed elott, hogy NEKED melyik lesz a hasznodra. persze az mindig kerdes, hogy adott esetben mit jelent a jo es mit a rossz. nekem pl jo cselekedet ha a falakat telegraffitizik, mert sztem az muveszet, mas viszont eliteli, mert ezzel kart okoz es csak firkanak tekintik (szal nem egyertelmu). Az mindig legyen a szemed elott, hogy amennyiben masnak nem okozol kart, ugy a sajat karodra rosszalkodhatsz - hiszen ezzel is tapasztalsz, tanulsz. Es egy ido utan kialakul az a bizonyos arany kozeput ;)
2011. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Bár itt igazából nem is tettekről van szó, hanem a gondolataimról. És ugye a gondolataim alapján látom a világot olyannak amilyen, tehát ahogy gondolkozok olyan vagyok. Ha negatívan gondolkozok úgyis látom a világot, ha pozitívan akkor meg pozitívan.
2011. júl. 27. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!