Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol lehet valami foglalkozást...

Hol lehet valami foglalkozást találni, ahol egy semmirekellő ember lekötheti magát?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, és nem érek semmit. Már régen elvesztettem önmagam nagy részét, és most teljesen az egészet, az értékrendemmel, erkölcsökkel és mindennel együtt. Egy szóval nem vagyok csak egy semmirekellő, életunt senkiházi. Nem akarok semmilyen emberi kapcsolatot, se barátnőt, se barátokat, megvagyok én egyedül. Olyan foglalkozást keresek ahol legalább lehet valami hasznom, és legalább egy kis öröm jut nekem azzal, hogy valami hasznosat csinálok akár önmagam, akár mások számára. Kérlek segítsetek!
2010. nov. 6. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Várj még egy évet, mire 18 leszel, és akkor elmehetsz teremőrnek. Ott nem kell senkivel beszélgetni, csak ülsz, sétálgatsz, és nézelődsz. Asszem Tabáni István is teremőr volt.
2010. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

tanulj szociálpedagógiát, és menj el családsegítőbe, drogprevenciósnak, ifjuságsegítőnek, rehabra vagy ami tetszik... hasznos munka, és hidd el, ha benne dolgozol megváltozik a magadról alkotott képed :)

addig pedig fel a fejjel, olyan ember nincs aki semmire sem jó.

2010. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elsőnek.

"Asszed", hogy a teremőrökért csak úgy kapkodnak a termek?

Vagy hiányszakma lenne?

2010. nov. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

kezdetnek járd ki a sulit.

amúgy semmirekellő önbizalmatlan ember nem sok helyre fog kelleni, tekintettel arra, hogy az egyszerű munkákra sok motiváltabb ember jelentkezik.

inkább változz meg, könnyű mondani tom, de ez a kezdeti lépés.

2010. nov. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért? Melyik szakmában kapkodnak manapság az emberért? Hmm?? Ő konkrét foglalkozást kérdezett, én pedig válaszoltam.
2010. nov. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem akarok megváltozni, nekem így a jó. Annyit csalódtam az emberekben, hogy én nem akarok és nem is tudok megváltozni ezért nem akarok sem több barátot, sem kapcsolatot. Engem haggyon mindenki békén. Ezzel ellentétben szívesen segítenék akár néhány embernek is hogy legalább mások ne legyenek olyanok mint én, ha már én ilyen lettem. Bár nem tudom hogy ez mennyire lehetséges.
2010. nov. 7. 00:13
 7/11 anonim ***** válasza:

csöpögsz az önsajnálattól. így nem tudsz sokat elérni az a gond.


ha pedig nem akarsz nyitni a társadalom felé, akkor segíteni sem tudsz másoknak. ez ellentmondás.

2010. nov. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
amúgy persze vannak elszigetelt munkák, pl sírásó.
2010. nov. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudok segíteni. Nem tudok, és nem is akarok nyitni a társadalom felé. Sőt az is lehet hogy önsajnálkozom, de tudod mit? Az sem érdekel... engem már nem érdekel semmi. Akkor mindegy... vegyük úgy mintha nem is kérdeztem volna semmit.
2010. nov. 7. 00:22
 10/11 anonim ***** válasza:

ez egy amolyan besértődés, gúny volt részedről, ami egyértelműen igazolja, hogy érdekel. csak nem vallod be magadnak.


megkérdezhetem, hogy mi történt veled, hogy így feladnál hirtelen mindent csettintésre és minimális közdelem nélkül?

2010. nov. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!