Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én érzek így vag más is?

Csak én érzek így vag más is?

Figyelt kérdés

Szóval én még csak középsulis vagyok, de úgy érzem jobb lenne, ha már dolgozhatnék.Nem diák munkára gondolok hanem "rendes" munkára.Meg, hogy családom legyen (félre értés ne essék vannak szüleim) vagy, hogy legalább egy kis házam.

Lehet ez így h*lyén hangzik, de máshogy nem bírom elmagyarázni:)


2010. nov. 8. 05:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, én is így vagyok vele, (kivéve a családos részt, azt nem szeretnék), mindjárt kijárom a gimnáziumot, de még hátravan az egyetem is, az is egy csomó év, úgy érzem sosem jön el az az idő amikor végre tényleg felnőtt, önálló nőnek mondhatom magam...
2010. nov. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze azt még hozzáteszem hogy ettől függetlenül élvezem ezeket az éveket is, meg az egyetemet is várom meg minden, csak már szívesebben tartanám el magamat...
2010. nov. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is így voltam vele. Mióta családom van, munkahelyem, felnőtt vagyok, visszasírom az ehhez képest GONDTALAN diákéveket.
2010. nov. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor diák voltam, én is így éreztem. ma meg már inkább diák lennék. Tudod hogy mi a rossz a munkában? Hogy rossz a fizetés (persze nem mindenkié), melózól, melózol, de nem jutsz előrébb. Felnőttnek lenni azért rossz, mert már lassan álmaid sincsenek (mármint a jövődre nézve). Egyszerűen csak vagy.
2010. nov. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De, én is így vagyok ezzel. Pedig szeretem azt, amit tanulok, de szívesebben dolgoznék már, és régóta szeretnék családot - házat meg gyerekeket is :)
2010. nov. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szintén így vagyok.
2010. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is erre vágyom. :)


15L

2010. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!